Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám ezeket tudja,...

8 hónapos babám ezeket tudja, szerintetek elegendő?

Figyelt kérdés

-Hallgat a nevére

-Érti, ha valamit nem szabad és hallgat is rá

-Ha kérdezem, hogy hol van a csibe plüss, béka rágóka: érti, rá néz felveszi

-Kérem, hogy menjen a játék után akkor megy és elkapja

-Kérem, hogy szeretgesse meg a plüsst, adjon puszit; ha olyan kedve van ad nekik

-Szívószálas pohárkából iszik magától

-Táncol

-Lapozza a könyvecskéit

-Ha kérem, hogy menjünk a tükörben nézzük meg magunkat, akkor indul és megy a tükörhöz, vagy apához, vagy másik szobába stb

-Ha magamhoz hívom akkor is jön

Ő már áll, tárgyak mellett lépeget.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Nektek miket tud a babátok? Szeretném legjobb tudásom szerint nevelni a picim.

Szerintetek ennyi elegendő?

Tanuló fázisban van a tapsolás,nyelv öltögetés. Olyan tipusu baba, hogy csak akkor csinálja ha neki kedve van.



dec. 23. 07:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%
Ja mellékesen csak,ha én felteszek egy kérdést,ahol 20-an egységesen rólam írnak valamit,esküszöm elgondolkoznék,hogy nem-e velem van a gond,mert 20-an nem írnak egyszerre baromságot azért. De ehhez kell némi önvizsgálat,az is igaz. Bár én azért ismerem magam és elgondolkozok ezeken. Csak jó tanács az élethez. Boldog babázást!:) 21# voltam.
dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nyugi szotkam önreflektálni, de azzal nem tudok mit kezdeni, hogy annyira keseredettek az emberek, hogy mindenbe képesek belekötni.
dec. 23. 18:48
 23/26 anonim ***** válasza:
81%
Kár, hogy a kérdező kommentjeit nem lehet úgy értékelni, mint a válaszadók kommentjeit.
dec. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
83%
Most minden rosszindulatú nélkül, az én fiam extrán le volt maradva az ovis társaihoz képest, baba ként is. Most 13 éves és tanulásban köröket ver, a kis csodabogár ovistársaira. Volt aki írt, olvasott, minden érettségi vizsgálaton remek élt, most hatodikban pedig csak egy közepes tanuló. Majd te is meglátod kérdezd, hogy semmit nem számít. Egyébként pedig, lehet bizony baj, hogy korán elindul. Ahogy a késői, úgy a korai elindulásból is lehet idegrendszeri érettlenség. A sógornőmnél is ez volt. Amíg mi vittük fejlesztésre és a sulit már gyönyörűen vitte, addig neki az első osztályban derült ki és nagyon sokat kínlódtak. Hozzáteszem, mindig hallgattam, hogy az ő gyerekei bezzeg ekkor és ekkor mit csináltak.
dec. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen anyáktól mentsen az Isten a játszótéren, mint amilyen te vagy, kérdező. Nagyképű vagy.
dec. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
80%
Engem is. Gusztustalan a stílusa.:( Téged még a babacsoportból is kiraknának,ahol totál normális nők vannak kérdező. Inkább a gyereket sajnálom,ezt a stílust fogja átvenni. Szerintem valami elfojtott megfelelési kényszere van.:( Gondolom a szülők sose voltak vele elégedettek és mivel nem dolgozta fel,viszi tovább. Az osztályunkra az ilyen szülők tini gyerekei kerültek be anorexiával,a szülők által tolt megfelelési kényszer miatt. Szerencsétlen 24# is normálisan írt,segíteni próbált.
dec. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!