Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma vettem észre hogy az 5 hos...

Ma vettem észre hogy az 5 hos babámnak a bal karját nem tudom felemelni a fejéig. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
a jobb kezét egész szépen engedi de a balt nem.nagyon aggodom hogy mi lehet vele. reggel viszem orvoshoz.
2010. okt. 21. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
nekünk a lányom jobb karja volt kicsit kötöttebb,de ezt már a kórházban észrevették,születése után.tornáztatnom kellett,mutattak gyakorlatokat,elmúlt pár hét alatt.neked eddig nem mondták??vagy vették észre?
2010. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia. Sajnos nekünk a kötött csipőn kivűl semmit nem mondtak!!!:(( pedig voltunk a háziorvosnál (aki gyerekorvos is)2-3-4 hosan mindig megvizsgálta és nem mondott semmit! de holnap másik dokihoz viszem el. köszi a gyors válaszod!!
2010. okt. 21. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Én két hónaposan vettem észre ugyan ezt a kislányom mindkét karjánál. A védőnőnek mondta, nem szólt rá semmit. 4 hónapos korára már csak alig nyújtotta ki a kezeit, így gyógytornára vittem. A gyógytornász megerősítette, hogy valóban kötöttebbek kicsit az izmai. Eddig 4 alkalommal voltunk, és már magától kinyújtja, de ha én akarom neki nem engedi. Nem tudni ez miért van. Amíg nem voltunk gyógytornán nem fordult semerre, pedig eleinte próbálta. Az első alkalom után másnap hasra fordult. Most 5 hónapos lesz egy hét múlva és a négykézlábra állást gyakorolja, bár hasról hátra még nem fordul.
2010. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok,nekünk sokat segített még a babaúszás is,nagyon jótékony hatással van a amozgására,mindent előbb csinál a kortársainál már
2010. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. én is elfogom vinni babauszásra. a mi védőnk is ugyan ilyen,nem mond rá semmit!!
2010. okt. 22. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!