Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kisbaba viselkedése?...

3 hónapos kisbaba viselkedése? Normális ez? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tudom, minden baba más, de az én kisfiam nem nyúl a tárgyak, játékok után. Ha a kezébe adom akkor egy darabig fogja majd elengedi. Nem nézegeti a kezét (mert mindenhol írja, hogy ilyenkor fedezik fel a kezüket). Mindennap “beszélget” de nagyon keveset, inkább csak néz, mosolyog. Ha vendégek jönnek csak lecsapja a fejét és rájuk se néz. Szégyenlős lehet? Mert ahogy elmennek, sokkal felszabadultabb lesz. Hason fekve szépen tartja a fejét de nem fordul át oldalra. Igazából csak oldalt fekvésből hanyatt fekvésbe fordul. Nagyon ideges vagyok. Valóban kell ennél többet tudnia? Ha igen, akkor szerintetek hogyan fejleszthetem? Egésznap beszélek hozzá és alig “beszél”. Hasra is fektetem, játszom is vele… nem tudom mit kéne még tennem? Tanácstalan vagyok, segítsetek.

dec. 24. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, én is izgulós anyuka voltam, de egy 3 hónapos felé még nem kell nagy elvárás. Vagy inkább mondhatnám, hogy semmi.
dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, ne aggódj.


"A baba nagyjából 5 hónapos korában kezd az ismerős tárgyak után nyúlni, de néhány kisbaba már 3 hónapos korára a játékok, a kutya után nyúl, és természetesen anyát és apát is eléri. Mivel minden kisbaba más, és a fejlődésük sem teljesen egyforma ütemben zajlik, ezért van, aki egy kicsit korábban, van, aki egy kicsit később éri el ezt a mérföldkövet."

dec. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ha vendégek jönnek csak lecsapja a fejét és rájuk se néz. Szégyenlős lehet?"

Nem, csak utálja az idegeneket.

dec. 25. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 3 hónapos... Nem tudom miért van ez manapság,hogy ekkora elvárások vannak.:( Hova beszéljen még? Nagyon pici még ezekhez.
dec. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 honapos. Ennyi a sztori.

Te mire vagy ideges? Azert, mert a babad egy tok atlagos 3 honapos? Na ne szorakozz :D


Nem kell meg konkretan jatszania, forognia, elviselnie idegen embereket.

dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!