Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi babàitok előfordul,...

Kicsi babàitok előfordul, középre kancsalít néha? ( 7-8 hetes az enyém) Belefér még?

Figyelt kérdés

Korábban is csinálta párszor, de most 2 napja elég feltünő lett. És nem szét meg nem külön irányba, hanem viszonylag többször középre kancsalít mindkét szemével. Kicsit ijesztő, főleg mikor közben még ilyen furán is mozog vagy nyújtogatja a nyelvét. Érdekesen tud kinézni, bár tudom a babák sok furcsaságot csinálnak. Gondolom, hogy talán koncentrál és az így mutatkozik meg, de mégse tudom normális-e.

Amúgy mosolyog, már vissza is, követ tárgyat, minket is, gagyorászik, vissza is “dumál”, fejét is tartja, úgyhogy ezek alapjàn szerintem rendben van.

Ugyan nappal csak rajtam alszik, de éjjel az ágyában, elég sokat és jól. Szóval összességében nem látok gondot, csak ez a kancsalság megijeszt.

Második gyerek ugyan, de az első már 8 éves, szóval nagyon távoli az élmény, és nem emlékszem.


dec. 25. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normalis igen, sokszor csinaljak ha faradtak, faradt a szemmozgato izom is.
dec. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos koráig kancsíthat nyugodtan 😁😁
dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fel eves korig normalis. Utana kell mar vele foglalkozni
dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Féléves korig nem baj.
dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!