Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van megint a "fenekembe"...

Miért van megint a "fenekembe"? Mi lesz így a bölcsibe?

Figyelt kérdés
20 hónapos a kisfiam, kezdett már javulni a helyzet abból a helyzetből, hogy csak egy kicsi sírással lemehettem a boltba nélküle (apukájával van ilyenkor). De most megint szinte el kell lógnom, mert ha észreveszi üvölt utánam. Mindég velem van, tudom azért ilyen, mert apa dolgozik, mamák is, meg nem is egy városban lakunk egyikkel sem.
2010. okt. 22. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Jövő hónapban lesz 2 éves a kisfiam, szintén ugyanez a helyzet, pedig eddig rendben volt. Nagyon idegesítő tud lenni, hogy még pisilni is jön utánam, pedig azt hittem ezt a korszakot már letudtuk :(
2010. okt. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
előző vagyok, lehet ez a kisfiúkra jellemző :(
2010. okt. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mondjátok komolyan, hogy ez eddig elhúzódhat... pfff... kisfiam 1 éves múlt, játszik, én elmegyek wc-re, erre elkezd mindenfelé keresgélni a lakásban, és hangosan szólongat: Má! Má! Má! Kész vagyok tőle, és akkor hol van még a vége? 2 évesen ő is menne bölibe.
2010. okt. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne szökj el,mond meg ha sir is,hogy hová mész,és nem sokára jössz vissza,addig apával valami olyat csinálnak amit szeret.Hosszabb távon jobb,ha megszokja az elválást,előbb utóbb sirás nélkül megtanul elválni tőled.Mindkét gyerekem rettentő anyás(7 éves lány,3 éves fiú,mert 24-ből 24-et órát együtt voltunk amig közösségbe nem jártak),volt sirás ,de megtanulták,hogy elmegyek,de jövök vissza.
2010. okt. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy éves kor körül van az "eltávolodás az anyától" korszak, mindent fel akar fedezni a kicsi, élvezi, hogy már képes rá. Aztán másfél éves korára rájön, hogy azért kicsi ő még, és milyen jó, ha anya védelmezi. Ekkor kezdődik az "újraközeledés" korszak. Változó, kinél meddig tart, de el fog múlni, ne aggódj! A bölcsiben lehet, hosszabb beszoktetási időre lesz szükség. (pszichológus anyuka)
2010. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az az érdekes egyébként, hogy ha kint vagyunk szüleimnél, simán elmegy vele sétálni nélkülem is. De itthon sír ha elmegyek. Hiába mondom neki, hogy jövök vissza, csimpaszkodna a nyakamba.
2010. okt. 22. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!