Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 2013 októberében...

A kisfiam 2013 októberében lesz 3 éves. Mivel évvesztes ezért óvodába nem vehetik fel csak bölcsibe 2013 szeptemberében?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Lányom is 2010 októberi. Őt felveszik oviba akár már 2,5 évesen, minicsoportba.

De ha ezt nem szeretném, akkor szeptembertől is mehet minicsoportba, és akkor választhatok, hogy vagy két évig jár minicsoportba, vagy majd a nagycsoportot járja kétszer az évvesztesség miatt.

Remélem érthetően írtam. Már utánajártam, be is írattuk őt, nálunk így működik, még mielőtt valaki megcáfolna. :)

2011. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Érdeklődj az oviban erről (ha van, akkor több oviban is)!

Az én fiam is októberi és szeptemberben kezdte az ovit (két éve), pont úgy, ahogy előttem írták, mini csoportban.

2011. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tévedés. 2.5 éves korától felveszik ovi kiscsoportba. Azaz szeptemberben majd kezdheti az ovit.
2011. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol veszik fel. Az én keresztlányom novemberben lesz 3 éves, anyukának sikerült elhelyezkedni,mégsem vették fel az oviba, majd ha csak betölti a 3. évet.
2011. nov. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én lányom most lesz 3 éves decemberben, majd akkor kezdi az ovit, a szülinapja után egy nappal. Előbb nem kezdhet.

Elvileg a körzetes oviban kezdhetne hamarabb, de ő nem oda fog járni.

2011. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fiam december végén lesz 3 éves, januárban kezdi az ovit, a téli szünet után. A testvérévek közösen, vegyes csoportban. Mikor beírattam, megkérdezték mikortól akarom hordani. Nekem így volt egyértelmű, hogy betöltött 3 évtől.
2011. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenhol felveszik 2,5 éves korától, plussz feltétel, hogy szobatiszta legyen.
2011. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Második voltam. Nem körzetes az ovi, ahova járunk, de felvették és kezdhettünk egy hónappal a 3. születésnapja előtt. A körzetes oviba ismerős gyereke csak akkor mehetett, amikor betöltötte a hármat.

A szabályokat sajnos nem tudom, hogy mitől függ, hogy egyik ovi felveszi korábban, a másik nem... :(

2011. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!