Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásnál hogyan változhat...

Fogzásnál hogyan változhat meg a baba széklete?

Figyelt kérdés

Normális, ha zöldes? Lazább is, mint volt, ez normális. Nem eszik meg most semmit a tápszeren kívül pár napja. A doki szerinte kb. 1 hét is kint van felül a foga. Olyan büdösebbet is pukkantgat. Ugye nincs más baja???

9 hós lesz.


2010. okt. 22. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a fogzós kakának savanykás szaga volt és a színe is másabb lett .Az állaga pedig folyós. Ez teljesen normális, a tulzott nyáltermelődé okozhatja nyálkásabb kakit. Ne aggódj egy idő után majd te is felismered, ha a babád fogzik és más a széklete.Vagyis majd a székletből rájössz, hogy jön a foga.
2010. okt. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak is most kezdett el jönni a foga. Elég sokszor kakil, hígabb és zöldes a széklete. Sokat pukizik. Én is remélem, hogy csak a fogzástól van...
2010. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kislányom annyira nem akart semmit a szájába venni, hogy még a cumisüveg sem nagyon kellett. Éppen annyit evettt, hogy ne "haljon éhen". (kb 300 ml tápszer egész nap) Inni sem ivott így inkább szorulása lett a fogzás alatt. Kijött a 2 alsó fogunk, és minden visszaállt a rendes kerékvágásba. Pedig én is a hígabb kakit vártam!!!
2010. okt. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj, ma nagyon nyűgös is volt délutánra. Érdekes módon elég sokat evett ma. Ha még egy hétig ilyen nyűgös lesz, megőszülök! :) Remélem hamarabb ki fog nőni a foga.
2010. okt. 22. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!