Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sikítozik, sikongat fél...

Miért sikítozik, sikongat fél éves kisfiam szinte egész nap?

Figyelt kérdés
Jöhet a foga? Vagy miért? Egyébként egy áldott jó baba, emiatt eddig hozzá voltam szokva a nyugalomhoz, de ezek a sikítozások már nagyon feszegetik a tűrőképességemet :(
2010. okt. 22. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak játszik a jangjával,élvezi a helyzetet:-)Az én lányom 5,5hós meg kiabál,és "fulladozik"a frászt hozza rám,főleg evés közben,de Ő csak röhög rajtam.
2010. okt. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rájött hogy van hangja.Pár hét vagy nap alatt átmegy rajta.
2010. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Élvezi a hangját! Olyan édesek ilyenkor, én imádom, amikor a fiam ezt csinálja!
2010. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 6 hónapos és ugyanezt csinálja,nagyon aranyos tud lenni néha még morog is mellé! :) Jól elszórakoztatja magát vele!
2010. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ezt már vagy egy hete csinálja, és hidjétek el ez nem az az aranyos sikongatás. Néha torka szakadtából sikít. Nem hinném, h a hangját próbálgatja, vagy mégis?
2010. okt. 22. 10:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam már 1 éves múlt, és most kezdte el igazán mutogatni a hangját, pedig 4 hónapos kora óta sikongat. Nekem semmi bajom vele.
2010. okt. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
néha az én lányom is sikított hogy hanyatt homlok rohantam be hozzá mi történt,aztán csak röhögött.rájött hogy van hangja és tetszik neki.de ez egy párszor még előfog fordulni mikor rájön hogy másfajta hangokat is tud képezni.mi most ismét ezt éljük meg és 8 hónapos.ha egy hete csinálja akkor az még bőven belefér.
2010. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!