Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent 2-es cumi szopi mellett?

Avent 2-es cumi szopi mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kislányom jövő héten lesz 4 hónapos - napi adagjának kb harmada már tápszer kell, hogy legyen. Eddig 1-es cumiból adtam neki a tápit és a lefejt tejemet is, de mostanában már alig lehetett beletuszkolni valamennyi kaját és szopizni is nagyon kedvetlenül szopizik. Úgy gondolom, talán ideje áttérni 4 óránkénti evésre - ma van a próbanap, eddig jók vagyunk, mert most sokat evett végre - de ez is csak úgy sikerült, hogy váltottam 2-es cumira...

Lehet, hogy korábban is megtehettem volna, de most is tartok tőle, hogy még lustábban fog szopizni - szerintetek?

(Most is hiába vártam volna 4 órát, 100-mlt kiszopizott, aztán alig akart enni lefejtet cumiból - miután lecseréltem a fejét, már OK volt és 220 lett a vége.:))


Nálatok nem zavart ez be a szopizásban?


2010. okt. 22. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valahol az Aventnél (reklámanyagon, ilyesmin) olvastam, hogy szoptatott babának mindenképpen az 1-es etetőcumit ajánlják.
2010. okt. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én 2-es használtam az avent cuminál, szopizott rendesen utána is, mondjuk én csak szoptattam és csak vizet-teát kapott üvegből. Szerintem nem fog ellustulni, ha akar így is fog szopizni, ha meg nem akar az nem ettől lesz.
2010. okt. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a 2-est használom szopi mellet semmi gond nincsen 3 hónapos és 200 ml eszik
2010. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!