Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érvek cumi mellett és ellen?

Érvek cumi mellett és ellen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem akakrtam cumit adni a lányoknak, mert ha este kiesne a szájukból, akkor csak sirnak, mig vissza nem adom nekik. Jobb megoldás az ujjuk. Mindig kéznél van. Szerencsére nem egy cumizós fajták. Csak akkor szopják az ujjukat, ha nagyon éhesek, vagy álmosak.
2011. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeimnek vettem cumit mielőtt megszülettek, biztos, ami biztos. De nem erőltettem beléjük. Nem is vettem elő soha. De vannak babák, akik születésüktől kezdve állandóan csak szopiznának, és őket egy kicsit "becsapják" a cumival. Az ilyen babának adnék cumit, de amúgy feleslegesnek találom.
2011. márc. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En is vettem mikor megszuletett a gyerekem, jo minosegut, jo dragat, parszol befalta de csak kikopte vegul, most is ugy alszik el sajnos hogy az ujjat szopizza. Jobb szerettem volna cumi nyugtassa meg, azt a vegen el lehet venni tole, az ujjat nem es csunyacska.
2011. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előnyök:

- Nem az anyja mellén cumizik a baba

- El lehet venni (nem úgy, mint az ujját)

- Könnyű vele megnyugtatni, ha éjjel kiesik a szájából, elég visszatenni, és már lehet is tovább aludni.


Hátrányok:

- Cumizavart okozhat.

- Könnyen válhat függővé tőle, akkor nagyon nehéz leszoktatni.


Mi úgy voltunk vele, hogy döntsön a baba, megpróbáltuk, nem kellett neki, így nem erőltettük. Lassan egyéves, és az ujját sem szopja.

2011. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Én a cumi ellen voltam.Nem is vettem a fiamnak.

Aztán miután az ujja nem kellet neki, elemben nekem amimet csak érte (orrom, állam, ujjam bármim)rögtön cumizta, így kénytelen voltam hozatni neki.

Aztán nem volt 1 éves, amikor magától elhagyta.

2011. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1 éves a lányom és csak elalváshoz használunk cumit. Ha felkel, és megtalálja az ágyában, csak úgy repül a szobában:). Soha nem adtam a szájába, míg kisebb volt, hogy az nyugtassa meg.

Sógornőm lánya az ujját szopta, aki most 17 éves lány. Mai napig ujjszopással tud csak elaludni. Látszik is az ujján, hogy el van szopizva.

2011. márc. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
basszz..17 éves lány az újját szopizza!?!???
2011. ápr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Bocs' elutaztam, nem voltam sajna gép közelben. IGEN! Nem tudták leszoktatni róla és a mai napig szopja az ujját. Ráadásul nagyon ronda is az ujja.

2011. ápr. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!