Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyik barátnőm védőnője azt...

Egyik barátnőm védőnője azt mondta, hogy a végbélben mért hőből nem kell levonni fél fokot?

Figyelt kérdés
Jó amit mutat,igaz ez?mert akkor az én babám mindig lázas lenne szinte ha nem vonnám le,vagy legalább is hőemelkedése lenne,szerintetek se kell vonni?
2010. okt. 22. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

imádom az ilyet csak tudám hogy miért ment védőnőnek nem kell ahhoz diploma hogy hülyeségeket terjesszen.


LE KELL VONNI TERMÉSZETESEN.

2010. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
le kell vonni, vagyis nekem anyám is mindíg úgy mért, és én is...mert akkor tényleg folyamatosan láz, hőemelkedés lenne... én mindíg levonom!!!
2010. okt. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Le kell vonni!
2010. okt. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

le kell vonni fél fokot.

a védőnő már nagyon fáradt lehetett, mikor ilyet mondott :)

2010. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor most ne akadjatok ki,nekem orvos mondta hogy ő nem szokta levonni!én leszoktam.
2010. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy nem kell levonni, de máshogy értelmezni a hőfokot. Tehát 37,5-ig normális a hőmérséklet.

39-től érdemes lázcsillapítót használni.

2010. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és nekem általában ha nem vonom le akkor 37.7akkor mindig hőemelkedése van?mert ugye ha ebből vonok az 37,2és az jó!akkor?
2010. okt. 22. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!