Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A philips avent termékek...

A philips avent termékek mennyire jók?

Figyelt kérdés
dec. 31. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Nekünk minden az volt, szerettem. Cumi, cumisüveg, tejtároló, kézi és elektromos mellszívó. Ezeket használtam, minddel elégedett voltam.
dec. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is nagyon sok mindenünk aventos, szerintem az egyik legjobb márka. A cumisüvegük nagyon jó, én nagyon szeretem, hogy csak akkor jön belőle a tej, ha szívja a baba, sokkal kevesebb folyik ki a szája szélén és nem is szalad a torkába.
dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekunk van Philips Avent cumisuveg, kezi mellszivo es 4in1 bebietel keszito is, mindegyikkel nagyon meg vagyunk elegedve.
dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha telik rá és tuti jót akarsz, akkor vedd meg. Létezik ugyanolyan jó olcsóbban, de akkor plusz munka utánanézni stb.


Nekem a cumisüveg mosó keféjük nagy kedvencem.

dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a piacon a legjobb. 3 gyerekkel, sok mindent próbáltunk, de végül mindig a Philips Avent cuccoknál kötöttünk ki. Az a legjobb.
jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!