Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vannak még forgalomban...

Miért vannak még forgalomban a Johnson's babaápolási termékek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 9. 17:00
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
46%
Mi a baj velük?
2022. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Köztudottan a legrosszabb márka, tele vannak a termékeik kőolaj származékkal, ami káros az egészségre.
2022. okt. 9. 17:04
 3/41 A kérdező kommentje:
???
2022. okt. 9. 17:10
 4/41 anonim válasza:
59%
Én csak kérdeztem, nem kell mindjárt lepontozni.
2022. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
42%

Annyira nem ertek a temahoz, nem is ezt a termekcsaladot hasznaljuk mi se, de mintha csak a hintoporban lett volna valami anyag, ami rakkelto, de talan mar azt se ugy gyartjak.

Tehat innentol kezdve a termekek semmivel se jobbak vagy karosabbak, mint a tobbi.

Igen, parfum tutira van bennuk, meg nem mindenmentesek,de rengeteg ilyen termek van meg a piacon, akkor be kene vonni az osszes tobbit is?

2022. okt. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
54%

Mert még mindig vannak olyan tájékozatlan emberek, akik vesznek belőle. Hiába olyan rossz a híre az egész világon, mint idehaza a 8. kerületnek vagy Borsod megyének pl.

Nem mindenki tájékozódik, nem nézik az összetevőket, és csak illat vagy kinézet alapján döntenek.

2022. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
47%

Ha valóban mérgező lenne, nem lehetne a piacon.

Logika...

2022. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
62%

Látom, itt csak olyan választ szabad írni, ami a kérdező prekoncepcióját erősíti... :)

Kellemes rettegést!


Amúgy pedig nem kötelező megvenni egyetlen terméket sem.

Ha szerinted káros, akkor ne vedd.

2022. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Ja én amúgy nem a rákkeltő mivoltára gondoltam, hanem arra, hogy a többi termékkel összehasonlítva tényleg szeméttel van tele, és feltűnően sok babánál okoz allergiát. Nekem mondta is a gyerekorvos, hogy a Johnson'st felejtsem el, amikor áttértünk a drogériás fürdetőkre.
2022. okt. 9. 17:19
 10/41 anonim ***** válasza:
85%
7es több ismerősöm kisbabája allergizált rá mikor ezt használták. (testápolótól főleg)
2022. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!