Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Johnsosn’s baba termékek...

Johnsosn’s baba termékek (fürdető, olaj stb) vélemény ?

Figyelt kérdés

2022. nov. 3. 20:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

A fürdető nekünk nem jött be, helyette a Gabi termékek váltak be inkább.


Olajból viszont jó volt. Megelőzés céljából masszíroztsm a pici fejbőrét heti 2 alkalommal vele és nem is jött ki rajta koszmó.


Mást nem próbáltunk.

2022. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Tele van káros anyagokkal. Ráadásul a Monsanto alá tartozik, mióta volt a botrányuk, azóta kerülöm az összes terméküket.
2022. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Soha többet. Vérvörös lett a lányom nyaka a sampontól.
2022. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Kremmanian nezzetek ra, az itt gyakorin sokat emlegetett Gabi termekek ezerszer rosszabbak osszetevok alapjan.


Azt nem tudom regen mi volt bennuk, de manapsag mar semmivel se jobb vagy rosszabb, mint barmi mas. Bababoltban dolgoztam, a tularazott dora naturat vitte mindenki, mint a cukrot, de az osszetevoi is rosszabbak egyebkent, mint a j&j termekeknek :D


Nyilvan nem minden mentes, de aki ezt a vonalat keresni, ne a drogeriakban nezelodjon es vasaroljon.

2022. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Egy kalap kaka.Nagyon szárít,a könnymentes sampon meg csíp mint az állat.Mi csak azt használtuk amit ajándékba kaptunk,de azt is magunkon.Én babe,mixa,bioderma fürdetőket használtam a gyerekeken.
2022. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Mi csak az olajat használtuk, de kiütéses lett tőle a kisfiam. A Beba márka nagyon jó, igaz drága, de nagyon sokáig elég és valóban használ.
2022. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
Olajtol vörös lett a kislányom teste, tele van olyan összetevőkkel, ami nagyon nem babáknak való
2022. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7%
Olaj van, még anno x évvel ezelőtt én vettem magamnak. A gyerek fülét tisztítom vele néha.
2022. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. nov. 4. 05:57
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Mi szinte mindenből azt használunk, semmi gond nincs vele.
2022. nov. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!