Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes korban rakjam a...

Hány hetes korban rakjam a babámat hasra? Milyen időközönként?

Figyelt kérdés
1 hetes jelenleg, első baba. Mikor kell hasra rakjam? 2-3 hónapos korban fordul át azt tudom de elvileg elötte is hasra kell tenni így van?
jan. 1. 16:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%
Már most is lehet főleg ha szeret hason aludni, de vigyazz, mert a bölcsőhalálban közrejátszhat a hason alvás, légzésfigyelőd legyen minél előbb ha nincs. Én 3 hét után kezdtem el.
jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
55%
Kicsit olvass utána azért a babák fejlődésének...
jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem raktam még eddig hasra. Nem altatom hason sem csak háton. Utána olvastam és azt olvastam hogy 1-2 hetesen lehet rakni hasra ami nekem fura ezért jöttem ide feltenni a kérdésemet.Ha pedig nem tudsz a kérdésemre érdemben válaszolni 2es,akkor nem kell venned a fáradtságot hogy idekommenteld a kioktató szövegedet.
jan. 1. 16:53
 4/30 A kérdező kommentje:
Hason altatod egyes? Vagy nem igazán értem. Én nem tervezem hason altatni amíg nem fordul saját magától hasra.Itt arra lennék kiváncsi hogy mikortól lehet/ kell hasra rakni ( altatáson kivül)
jan. 1. 16:55
 5/30 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék.

jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
12%
#3: Ne altasd háton! Oldalt kell altatni ennyi idősen Úristen!
jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
23%
Ha rá jön a hányás véletlenül belefullad! Eszem megáll! 😱
jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
71%
Most is hasra teheted. Pl a mellkasodon is hason van nem? Vagy oda se teszed?
jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
11%
Ja és két óránként ha felkel ha nem cserélgetni kell, hol jobbra hol balra kell rakni éjszaka. A kutacsra nagyon vigyázz, hasra rakhatod napközben pl. magadra mint írták. 2 hónapos korábban már kellene legalább közepesen emelgetni a fejét ha hason van, ha háton. Az enyém a babakocsiban fekvőtámaszkodott állandóan. :)))
jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Semmiképpen sem kioktatást kértem itt.A hasra fektetést kérdeztem.
jan. 1. 17:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!