Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes korban rakjam a...

Hány hetes korban rakjam a babámat hasra? Milyen időközönként?

Figyelt kérdés
1 hetes jelenleg, első baba. Mikor kell hasra rakjam? 2-3 hónapos korban fordul át azt tudom de elvileg elötte is hasra kell tenni így van?
jan. 1. 16:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan teheted hasra. Egyik szobatársam (második baba) már a kórházban is hasra tette a babát.
jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, hasrateszem többször kisebb időkre nappal.
jan. 1. 17:08
 13/30 anonim ***** válasza:
12%

Ez nem kioktatás, a gyereked életét mented meg ha nem rakod éjjel hátra. Akármikor feljöhet neki a papi, refluxos is lehet.

És igen oldalra kell fektetni és cserélgetni a két oldalt a vérkeringése miatt, ő is elzsibbad ugyanúgy mint te egy pózban csak nem tud megfordulni!


Örülj inkább, hogy tanáccsal látlak el és nem azt, hogy olvass utána bár rád férne.

Te nem készültél amúgy az anyaságra a baba születése előtt? Nem kérdeztél meg senkit? A védőnő, orvos, internet, könyvek neked díszként léteznek???

jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
73%
Már a második fiam alszik kezdetektől hason. A kórházban a csecsemősök is úgy fektették őket. Nappal is amikor ébren volt, sokat volt hason mindkettő, persze az elején az ébrenléti idő jó részét az evés töltötte ki, úgyhogy az első pár hétben ez csak pár perc volt.
jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Háton, oldalasan alszik a babám és nem hason. Egy baba fejlődéséről nem kérdeztem meg senkit sem, jobban lefoglalt az hogy mindent megtegyek hogy végigtudjam vinni a terhességemet bajmentesen.De itt ítélkezni a legegyszerűbb. Olvasni olvastam, de annyi félét irnak mikor mit mikor mit ne hogy az ember belezavarodik. Mindenesetre szerintem eléggé bunkó a stílusod. A kérdésre válaszolj a helyett hogy itt oktatsz és " tanácsokat adsz" bunkó formában.
jan. 1. 17:20
 16/30 anonim ***** válasza:
5%
Tudod mit? Olvass utána, rád fér én is azt írom akkor. Még azt se tudod, hogy már lehet hasra rakni, szerencsétlen baba.
jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Úgy is lesz.Inkább bújok egy babás oldalt mint itt a bunkóságodat olvasni. Köszönöm mindenkinek a kedves és nem kedves formában megírt tanácsát és válaszát.
jan. 1. 17:24
 18/30 A kérdező kommentje:
Nem szerencsétlen a babám.Ne forduljon már át egy egyszerű kérdés személyeskesésbe.
jan. 1. 17:25
 19/30 anonim ***** válasza:
74%
Születésétől kezdve hason aludt a fiam, csak így tudott hosszan aludni, már a kórházban is hason feküdt. Hanyatt sosem raktam le én sem, mert állandóan, rengeteget bukott.
jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
10%
Majd 2 hónapos korában még jössz jajgatni hogy nem fordul át! Szóval újra azt javaslom hogy olvass után a mozgásfejlődésnek!
jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!