Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ötleteket szeretnék kérni,...

Ötleteket szeretnék kérni, picike hálóban fogok elején együtt aludni a második gyerekemmel. Hogyan oldjam meg éjjel a pelenkázást?

Figyelt kérdés
A nagyobb mellé ugye nem lehet tenni még, de ott a pelenkázó. A kiságya az én ágyam mellett lesz de még egy pelenkázó már nem fér be oda mert pici a háló. Olyan opciókban gondolkodom, hogy van merev pelenkázó lap, az ugye tehető a kiságyra is keresztbe vagy a mi francia ágyunkra is. Viszont első baba fiú volt és ő olyan szépen pisilt néha 360 fokban a kis slagjával hogy így tiszta pisi lenne az ágy vagy az enyém vagy az övé vagy mindkettő :D Most kislányt várok, ők is ilyen jók távpisilésben, mire számítsak? Vagy esetleg egy vizhatlan lepedő az ágyamra arra a pelenkázó és úgy csináljam? Bármi ennél jobb tanács? :D Még kivihetem fürdőbe mosogép tetejére a pelenkázó lapot az is csak két lépés, de olyan jó lenne pici fénynél és nagyon gyorsan megoldani mert az első baba óta aki egy évig sem hagyott aludni nagyon nehezen alszom vissza ha kimegy az álom a szememből.

jan. 6. 14:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Ennyire tulgondolni Jézusom.

Fogod,rateszed az ágyra a gyereket és atpelenkazod.

Marha nagy gondjaitok vannak Istenem 🤣🤣🤣

jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Soha nem használtam a pelenkazot, nekem kényelmetlen. Egy sima alátétet vettem, puha, összehajtható, nem kell kemény lap, ágyon, kanapén használtam. És a lányok nem pisilnek mindent össze, vagy legalábbis nem annyira, mint a fiú babák.
jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
A kiságyra tettem a pelenkázólapot. Nem pisilt át az agyunkra... Átfosott 😅
jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a második is fiú lett, de közel se pisil annyira brutálisakat, mint a bátyja amikor pici volt, talán 2x pisilt pont akkor, amikor pelusoztam. Az ágyon szerintem tökéletesen megfelel. :)
jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
Pokróc féle vagy törölköző, rárakod és bepelenkazod.
jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerűbb lesz kivinni, mint ennyire előkészülni. Fürdőszobában is feltehetsz egy irányfényt és akkor csinálhatod kis fénynél.
jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Van ám eldobható pelenka alátét. Rá teszed az ágyra ha attól félsz,hogy összekened, oszt kész..
jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%

Mindkét gyerekemet kiságyra tehető pelenkázón pelenkáztam 2,5 éves korukig.


Nem mellesleg a kicsi az első perctől a 2,5 éves naggyal volt egy szobában és soha nem volt ezzel gond. A napi rutint pillanatok alatt összehangoltuk, egyszerre aludtak, keltek.

(9 és 6,5 évesek)

jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
Kiságyra való pelenkázó teljesen jó. Nekem sem a lányom, de még a fiam sem pisilt úgy, hogy minden olyan legyen. Nem tudom, a te fiadnál ez hogy történt, de lánynál ilyen biztos nem lesz, ha fiú lesz is kicsi a valószínűsége, hogy ő is ilyen lesz.
jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

"de lánynál ilyen biztos nem lesz"

De. Simán.

jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!