Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan kezdett kiülni,...

Hány hónaposan kezdett kiülni,és hány hónaposan ült már stabilan a babád?

Figyelt kérdés

jan. 7. 19:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyolc hónaposan már stabilan ült.Elotte pár héttel ült ki maszasbol.
jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
7.5 hónaposan kezdett mászni, onnan azonnal kiült. Szinte az elejétől stabil volt. Ennek ellenére 1 hónapot vártam, mire nem dönzve tettem be az etetőszékbe/hintába/sport babakocsiba.
jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
6 hósan kezdett kiülni, kb 7-8 hó között lett stabil
jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan először kúszásból elég fura módon, majd később 9 hónaposan már mászásból, ekkor már nagyon stabilan ült.
jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
6 és fél hónaposan kiült, rá pár napra mászott.
jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
5,5 hónaposan 1-2 nap alatt megcsinálta. Utána - szintén 1-2 napon belül, mászott is. 6 hónaposan felállt.
jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

1, 13 hónaposan ült ki mászásból. Nyilván kései volt.

2, 9 hónaposan ült ki szintén mászásból. Ez má időben volt.

jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Az egyik 7 hónaposan, a másik 6 hónaposan, 1-2 hét alatt stabillá vált utána az ülésük.
jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 10 és fél honapos a babám,de még nem ült ki. Védő kilenc hónaposan volt,azt mondta, még nem gond,mást meg rendben talált. De fogalmam sincs kihez kellene fordulnia. Azt sem tudom,szabályos e a kuszasa,én annak látom,és ahogy neten próbálom osszeollozni,talán az is...egyszer régebben voltunk dveenyesnek,de ő ugye nem orvos,meg elég szétesett nő volt (ide oda kapkodott,azt se tudta kb hol van),nem mentünk többet,de akkor minden rendben volt. Ez volt fél évesen. Nem tudom hova kellene fordulnom,milyen orvoshoz? A gyerekorvos is azt mondja várjunk vele még,de utána meg persze ha nem jó,akkor míg sorra kerül az ember bárkinek,hónapok..én már most tkeresnek szakembert,de kit ekllene? Neurológia,konduktor,vagy? Kis faluban élünk,ezért is szeretnék már keresni,mert nem soklehetoseg van.Lehet érdemes uj kérdés kiirnom erről.
jan. 7. 21:36
 10/23 anonim ***** válasza:
10 hónaposan ült stabilan. Annyira nem gyakorolta sokáig. Szóval szerintem 9 hónapos korától próbálkozott.
jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!