Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babátok hason fekve...

2 hónapos babátok hason fekve mennyit bír? Valamint emelve tudja forgatni a fejét? Az én fiam egy hónaposan emelte magát és forgatta a fejét is. Most így két hónaposan csak jobb oldalra fordítja, a balra nem akarja. Ez nagy gond? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

dec. 5. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1 percet birt kb, de nem nagyon aggodtam, leraktam napi sokszor 1 percre. Illetve ha sokat van a kezedben, mellkasodon, az is jo ebbol a szempontbol.

4 hosan szerette meg egyebkent, amikor atfordult hatrol hasra, addig uvoltes volt par perc utan, azota meg allandoan hason van (7hos, meg nem ul).


A fejforditast megemlitheted esetleg az orvosnak, de nem feltetlenul kell aggodni most meg miatta, sokszor magatol rendezodik.

dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp megemlíteném a védőnőnek/orvosnak, de azért nem akkora gond. Lehet, hogy tornával kell neki segíteni. Persze el is múlhat magától, de inkább mondja egy szakember, hogy nem kell ezzel foglalkozni.
dec. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit nem bírt ekkor, sőt még sokáig nem volt hajlandó egyáltalán hasalni, de teljesen normálisan fejlődött, orvos is látta, semmi baja azóta sem.
dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! 😊
dec. 6. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!