Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan, hogy majdnem...

Volt olyan, hogy majdnem terhesség végéig rosszul mondták a babátok nemét ti meg màr bevásároltatok a lányos vagy fiús ruhákból?

Figyelt kérdés
Azoknak a ruháknak mi lett a sorsa?

jan. 9. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

12. hét fiú

18. hét lány

27.-28. hét körül (babamozi)

“hát én itt nem látok.. á, de ott van, kisfiú”


Addig uniszex ruhákat vásároltam, ameddig nem látszott 110%-ig, hogy mi a neme.. Aztán amikor villantott, akkor kezdtem el fiúsabbakat is venni.



Viszont ha már bevásároltam volna mondjuk rózsaszínből, és kiderült volna, hogy mégis kék kellett volna, akkor vagy elraktam volna (ha tudod, hogy szeretnél másodikat, akkor rakd el) vagy elajándékoztam volna ide-oda, egy párat a védőnőhöz is vittem volna, hogy adja olyannak, akinek szüksége van rá.

jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a dokim, olyannyira biztos a babám nemében (fiú), hogy meg meri ígérni, ha tévedett, jön hozzánk szobát festeni. 😁
jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek végig lányt mondtak, csak mikor kint volt derült ki, hogy nagyon nem az.

Nem tudom mit csináltak a cuccokkal

jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek fixen mondták, hogy fiú, lány lett. A babakocsi uniszex volt (piros), de minden babaruha fiús volt. Vettek utána pár lányosat fotózásra, orvoshoz, de otthon addig hordta a dínós meg kék rugikat, míg ki nem nőtte. Szerencsére nem tankoltak fel évekre babaruhával :)
jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek végig lányt mondtak, a szülőszobán derült ki, hogy fiú. Azt mondta nem viszi haza, Neki nem kell. Mindent megvettek, minden lányos volt. Eltette, hogy majd, ha lesz később másik talán neki jó lesz, iker fiúkat szült utána. 🫣 Eladogatta végül a kislányos dolgokat, illetve volt olyan, amit ki tudott a boltban cseréltetni még az első születése után.
jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam 32 hetes ultrahangon ahol még mindig nem tudták megmondani a nemét, de babamozin voltam korábban ott azt mondták hogy kislány ugyhogy bízom benne hogy az is...😂😅 Jó lett volna azért ha még 1 doki megerősíti azt hogy lány.🙂
jan. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem terhessége és az én terhességem között 10 hét van( ő volt idősebb várandós). Neki a 28.hétig fixen állították hogy kislánya lesz . Nekem nem mutatta a babám magát egészen a 30. hétig. Mivel neki lányt mondtak és teljesen más tünetei voltak így gondoltuk nekem kisfiam lesz. Ő rózsaszín holmikat vett míg én halványkék, fehéreket. 28héten volt 4D UH-n ott mondták meg neki hogy kisfiút vár . Teljesen ledöbbentünk 😁 Odaadtam neki amiket mi vettünk ő pedig azt amiket ő vett. Szerencsére nekünk kislányunk lett…🤷🏻‍♀️így mindenki jól jár a másik által vásárolt holmikkal.
jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8. A mai nap legédesebb története! ❤️🥰
jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!