Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Incababy babahinta vélemény?

Incababy babahinta vélemény?

Figyelt kérdés
Van értelme megvenni? Milyen a minősége?
jan. 11. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk van, minosegre jo, nincsen vele semmi baj, csak pont a napokban irtam egy hasonlo kerdeshez, hogy az a bajom vele, hogy nincs hozza labtarto.

Vagy en nem talaltam. Ez alvasnal fontos, hogy ne logjon a laba, ha mar nagyobb a baba.

Meg lehet oldani ezt a problemat egy sallal vagy barmilyen anyaggal, de nyilvan hulyen nez ki :D

Emiatt utolag en adamot vennek inkabb, de csak emiatt.


Az, hogy erdemes-e venni, a babad szeretni fogja-e, nem lehet elore megmondani. Nalunk amugy nagyon bevalt, a kisfiam a mai napig alszik benne (9hos), ha hintaztatom, azt is szereti, de ez minden babanal mas.

Lehet egyebkent kolcsonozni is es akkor meglatod, hogy bevalik-e.


Illetve a mienk tenyleg “rongyosra” van hasznalva mar 9 honapja, de meg mindig ugy nez ki mintha uj lenne, mosogepben is mostam mar, azt is birja.

Szoval akar hasznaltan is lehet venni szerintem, ha sporolnal.

jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minőségre teljesen rendben van. Két gyerek (3 és 1,5 éves) gyűri még most is, nem finomkodnak vele és semmi szakadás nincs rajta.


Az, hogy megéri e teljesen gyerek függő. A fiam nem szerette baba korában, max 2x volt el benne. El is raktam hamar. Aztán a kicsinél előkerült újra. Nála életmentő volt. Kb csak ebben tudtam elaltatni. Még most is belefekszenek hintázni, a nagy is megszerette.

jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Az 1 eves fiamnak is van, szereti, de o pl. sose volt tole elajulva, en meg labtarto ide vagy oda, sosem altatnek babat hintaban, arra valo az agya (vagy a szulo teste:) meg mindig van kontaktalvas nalunk is, szoval a nem alszik a kisagyban nem kifogas a hintaban altatasra szerintem). Amugy jo minosegu, az elso 2-3 honapban csak a hinta miatt tudtam barmit megcsinalni, mert abban elvolt.
jan. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megéri, de a mai fejemmel már használtan vennék. Nagyon jó áron ki lehet fogni szinte újszerű állapotban, ugyanis van olyan baba, aki egyáltalán nem szereti.

Kb. 3 hónapos volt a babám, mikor vettünk neki Incababy hintát ő az első perctől fogva szerette. Én az esti altatásnál is hasznát vettem, sokszor ebben sikerült elaltatni. Most 7 hónapos a babám erősen fogzik és elkezdődött a szeparációs szorongás is. Alig akar napközben aludni hiába álmos, nyűgös. Ilyenkor berakom a hintába egy puha takaróval, plüssel és szépen megnyugszik van, hogy el is alszik benne 15-20 percre.

jan. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

3-as, lehet, hogy te nem tudod milyen az, ha egy babat semmilyen modon nem lehet elaltatni.

Akkor ertekeled igazan, ha van egy eszkoz, amiben megis.

Nyilvan felugyelet nelkul es ejszakara soha nem altattam hintaban, de nappal az eletemet mentette meg anno.

Konnyen beszelsz magas lorol, ha a te gyereked annyira nem is szerette es egyebkent is el tudtad altatni mashogy 🙄

Nem ertem miert kell ezt.

jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi a kisfiam 2 hónapis korában vettük, mi is altatási szándékkal vettük. De egy kezemen meg tudom számolni hányszor aludt benne :D


Ettól függetlenül nagyon szerette, 1,5 éves koráig ki is használtuk, utána már nem fért el benne kényelmesen.

A hintáztatás egyébként is jó hatással van a gyerek fejlődésére, szóval jó vétel lehet :)

jan. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán altatás miatt venném, hanem, hogy kicsit lefoglaljam, intézzem addig a dolgom meg jókat olvastam róla, hogy jó hatással van a babára. Adamo hinta nem jobb vagy ez is tökéletes minőségű?
jan. 14. 12:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Minosegre jo, ezt mar leirtuk tobben is.
jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!