Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen babahinta vált be?

Estel.19 kérdése:

Kinek milyen babahinta vált be?

Figyelt kérdés

Az alábbi márkákat nézegetem.. Adamo, Incababy, Indigo

Van valamilyen lényeges különbség köztük?

Érdemes egyáltalán beruházni egy drágább fajtára?

Az első babánknál háznál varrott verzió volt, abban is jókat aludt.

Mivel tudnak ezek többet?



2023. ápr. 12. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi használtan vettünk egy adamo hintát a gyógytornász javaslatára.

Az ismerőseim folyamatosan teszik fel, hogy milyen jókat alszik benne a babájuk, neg hasfájásra is milyen jó. Reméltem, hogy nálunk isbígy lesz, de nem jött be... Nem szereti a kisfiam 🙄

2023. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi is használtan találtunk egyet.

Utálta a fiam, meg se maradt benne 2percnél tovább.

Unokaöcsém viszont hónapokig abban aludt napközben.

Ezt ki kell tapasztalni, kinek mi válik be.

Én soha nem adnék ki 30-40ezreket ilyen dolgokra

2023. ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Vettem Adamo hintát és állványt hozzá. A 2 hónapos lányom csak az udvaron felakasztva marad el benne. A másik, hogy szegénykének ránézésre nincs jó helye benne. Megbántam, hogy ennyi pénzt áldoztam rá.
2023. ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi nem tudtuk kihasználni. Amikor elkezdett forogni már nem tetszett neki, hogy nincs mozgástér. Aztán egyszer ki is bukott belőle.

Aludni sosem aludt benne. Odakint a friss levegőn altattam babakocsiban, amikor rossz alvó volt.

2023. ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyerekfüggő hogy megéri-e, a nagyobbik gyerekem nem szerette, kb 4-8 hónapos koráig használtuk, utána ki akart belőle mászni. A kicsi 1,5 éves és a mai napig imádja, ebben alszik el. Szerintem a fenti márkák között nincsen lényeges különbség, sőt, mi Adamo hintát használunk Incababy rugóval mert az volt kapható a Brendonban amikor kerestük :D
2023. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Incababy hintánk van, 3 hónapos kisfiam szereti, de nem alszik benne. Napi 2x van benne szerintem kb. 10 percet, amíg kávézok, reggelizek, ebédelek stb. Nem bántam meg, hogy megvettük.
2023. ápr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi ismerőstől kaptunk Adamo hintát. A lányom szerette, de sosem aludt benne, csak néha hintázott benne. Nagyon nem használtuk ki, inkább tovább adtuk. Amúgy az olcsóbb, hozzá hasonló hinták sem igazán mások, nagyjából ugyanolyan.
2023. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Adamonk volt, használtan vettük. Óriási segítség volt, valószínüleg a nagyobbiknál is az lett volna. El is tudtam adni.
2023. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Adamot vettünk újan, kisfiam kb 2-3 óra menetidőt tett bele 1,5 éves koráig. Nem szeretett benne. 2 évesen csepphintát kapott, azt imádja, minden nap legalább 2szer hintázik benne.

Amiket felsoroltál mind "egyforma ", egyik sem jobb vagy rosszabb szerintem a másiknál.

2023. ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Babakorban utaltak minden mozgo rezgo dolgot. Most iskolaskent alig lehet kicitalni a hintabol oket.

Minden gyerek mas van aki szereti van aki nem. Probat meger. Max eladod.

2023. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!