Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kétéves kislànyom csak 3...

Kétéves kislànyom csak 3 naponta kakil? Mennyire normàlis ez?

Figyelt kérdés
Sajnos még nem szobatiszta, hónapok óta már próbálkozom kicsit kicsit bilire tenni, de nem hajlandó fél másodpercig se rajta maradni.

jan. 13. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Azóta nem kakil mióta próbálod bilire szoktatni?
jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, egy-másfél hónapja tart, hogy nem kakil minden nap. Addig kakilt bilireszoktatás ellenére is rendesen.
jan. 13. 10:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Laevolac nem segít?
jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

És zavarja is a kislányodat ez? Mert ha nem,én hagynám. Annyira nem nagy probléma. Sőt igazság szerint nem is az egyáltalán.

A gyerekorvosunk is mindig azt mondta,hogy az a legfontosabb, hogy 4 naponta legyen kaki. Ha van,akkor az normális.

jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3as. Nem hallottam még róla, rákerestem, nálunk ez sajnos nincs.

Ahogy látom nem zavarja. Jókedvű, rohangál fel-alá egész nap, alszik is rendesen, látszólag nincs baja. És amikor kakil, nem kemény és nem nehéz neki kakilni. Enni sajnos keveset eszik, sose volt egy jó evő. Elég pici gyerek, 85cm és 11kg.

jan. 13. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Lányom is csak két három naponta megy wc-re.10 éves és már nagyon régóta így jár kakilni.

Nem zavarja őt,nem fáj a hasa

jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! A gyógyszertárban van Laevolac. Mi is azt használtuk.
jan. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kislányom így született, kiderült lisztallergiája van attól van székrekedése. Ha nem eszik semmi búzát akkor 3 naponta kakil,ha eszik búzát akkor hashajtó sem segít.
jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!