Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 10 hónapos múlt,...

Kislányom 10 hónapos múlt, naponta 4x150 ml tápszert eszik még a szilárd kaja mellett, normális ez így?

Figyelt kérdés
Eszik éjszaka, újra elkezdett felébredni, és kell neki, eszik délelőtt, azon alszik el, eszik délután és este lefekvés előtt.
2010. dec. 23. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:

A babák minimum 1 éves koráig kell 500-600 ml tejalapú táplálék ami anyatej vagy tápszer(és véletlen sem tehéntej!!)Úgyhogy szerintem ne aggódj,ha kell neki akkor adj!Én inkább az éjszakait gondolnám meg!Azt mondják ha újra el kezd kelni éjszaka a baba az éhség miatt az azért van mert nappal nem eszi meg azt a kalóriáját amire szüksége van és ezt éjszaka pótolja!Miket eszik,és mikor???

Bár én még nemtudok tapasztalatot mondani mert az enyém még csak 7 hós de próbáld meg esetleg azt,hogy fürcsi előtt valami húsos főzi(vagy tejpép) és fürcsi után tápszer és akkor hátha bírja megint az éjjelt!

Remélem tudtam segíteni!

2010. dec. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!