Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zabpehelyből hogyan lehet a...

Zabpehelyből hogyan lehet a babának ételt készíteni?

Figyelt kérdés
Meglehet főzni?Bocsi, de még sosem ettem, így fogalmam sincs :S
2010. okt. 23. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkorának...


lehet úgy hogy muffintésztába teszed gyümölcsel és megsütöd akkor kis kézbe fogható falatkák lesznek belőle lehet édesen gyümölccsel és sósan maradék főtt zöldséggel is késziteni.


lehet reggelire forró tejjel leönteni akkor felpuhul de semleges ize van.


v. ha már nagyobb lesz akkor reggelire joghurtba keverni friss gyümölccsel. ehhez fogak kellenek mert alaposan meg kell rágni.


a tejes áztatós változatot csak láttam a másik kettőt próbáltam is a kislányom szereti és én is finom és egészséges.

2010. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én 1,5 éves lányomnak csináltam már úgy, mintha tejbegrízt csinálnék. Vízbe áztattam egy kicsit, annyiba, hogy ellepje, aztán tejjel felraktam főni és mikor puha lett a zabpehely kész. Mézzel és kis fahéjjal ízesítem.
2010. okt. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Van direkt babazabpehely (tönkölybúza is) és azért baba,mert nagyon gyorsan felolvad!Én natúr jogiba teszem neki,plussz valami gyümi vagy gyümilé (változatos legyen az íze) és pépként adom reggelire!8 hós kora óta!

most 11 hós és hol ez a reggeli hol valamilyen péksüti!

Az első válaszoló ötletei nagyon jók :)

2010. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!