Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogadta el a cumit a...

Mikor fogadta el a cumit a babátok?

Figyelt kérdés
Sajnos a 2-2,5 hónapos babám nem nagyon akarja elfogadni. Pedig már viszonylag régóta csak tápszeres. A kisfiam annak ellenére hohy sokáig anyatejes volt simán és korán elfogadta a cumit. Eddigre már biztos. Lehet, hogy a kisebbik nem is fog soha cumizni? Nekem sokat segített az elsőnél.. ezért szeretném. Ha nagyon álmos picit elfogadja, de amúgy nem nagyon. Lehet, hogy később jobban “vevő lesz rá”?
jan. 20. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
A nagyfiam soha, a kicsi már az első hetekben elkezdett cumival elaludni, de alváson kívül szerencsére nem igényli. Szerintem ha eddig nem fogadta el, most már nem fogja. Megértelek amúgy, a kisebb fiamat sokkal könnyebb így elaltatni és visszaaltatni is, a nagynál szenvedés volt sokáig. Aztán lehet a kicsinél meg a leszoktatás lesz kemény.
jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Az egyik ahogy tápszeres lett. Az anyatejes másik hala az égnek sose igényelte. Végig azon voltam, hogy meglegyünk nélküle és az ujjával se találjon be. Nehéz volt a nagynál, hogy cumi nélkül halál volt az altatás. Amikor egy fogbaleset miatt fájt neki cumiznia, hetekig nem aludtunk. Utána mondjuk nem szokott vissza.
jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
A lányom soha. Próbáltuk, nem kellett neki. A fiam az első naptól kezdve nagy cumis.
jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Soha. Vettem több márkát, mindenféle formát, anyagot, méretet. Legalább 10 darabot…egyik sem kellett neki.
jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk hullámzó. Van hogy kéri es cumizik van mikor meg kiköpi. Én próbálgatom ha akarja megkapja ha nem akkor nem.
jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Egyedül a kórházban cumizott miután megszületett, itthon már kiköpte, nem kellett neki egyáltalán.
jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

5 hosan fogadta el, banom is meg nem is, hogy adtam neki. Amiota cumizik, jobban alszik es nem kel fel ejszaka ezerszer, sot, ha kiesik a szajabol, mar egyedul visszarakja (ha a kozeleben van) es alszik tovabb. Szoval ebbol a szempontbol tok jo.

De most 9 honapos es ha rajta mulna, nappal is a szajaban lenne egesz nap. Most meg elpakolom elole, de ha veletlenul olyan magassagban felejtem, ahol eleri, nyilvan azonnal megy erte es a szajaba rakja.

Gondolom kesobb ez csak rosszabb lesz es nehez lesz leszoktatni.

jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Lányom nem cumizott egyáltalán,fiam születése óta cumizik.
jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem 5-ből 4 soha,az ötödik is csak bohóckodott vele.
jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sosem kellett a cumi a kislányomnak, pedig sokfélét próbáltunk. Inkább az ujját cumizza egészen pici korától... Nem örülök, de ez van.
jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!