Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babám óránként...

5 hónapos babám óránként felsír éjszaka, és elég sokat fel is ébred, ilyenkor általában cicin nyugszik meg, nappal is elég nyűgös, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
4 hónapos koráig átaludta az éjszakát, mindenki azt mondja hogy a fogzás miatt ilyen, meddig lesz ez így? Félek hogy a tejemis elmegy, mert nappal semmit nem tudok pihizni, egyedül vagyok a babával, nincs segítségem. Ötletek?
2010. okt. 23. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben voltam, most másfél éves a kisfiam és ha jön a foga, kb. 1-2 hétig ez van. Ettől nem ment el a tejem, pedig én is egyedül voltam 2 gyerekkel, szinte mindig.
2010. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 juditzita ***** válasza:

Sztem a lényeg az, hogy hagyj fel az aggódással.

Ha szopik rendszeresen lesz tejed rendesen.

Én is ezt végigéltem, vannak ilyen időszakok. Ahogy jön, úgy elmúlik.

Esetleg nem lehet, hogy éhes éjjel?? kevés a vacsi??

Lehet kapni tejpépet, lehet, hogy segítene.

Vagy melege van, száraz a levegő, és szomjas??

Én 19 hónapos koráig szoptattam a lányomat, úgy hogy 4 hós korától kapott hozzátáplálást, és pici korától vizet.

A tejem nem apadt mégse el, pedig nehezen lett, mert császáros voltam. Nyugi! ez a legfontosabb....

2010. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hátha szted a fogzás miatt sír fel akkor adj neki valamilyen homeos bogyót ami fogzásra jó!Itt tudsz tájékozódni:

[link]

[link]

remélem tudtam segíteni

2010. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én babám 6hónapos 4 napja óránként kelt és csak cicin alszik vissza fáj neki a fogacskája ill az ínye.Napközbe homeos bogyót és panadol babyt adok neki.
2010. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!