Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális 1 hónapos babánál?

Ez normális 1 hónapos babánál?

Figyelt kérdés
Most toltotte be az 5 hetes kort, de ebrenletkor ha nem szopizik, eszik, akkor allandoan sir. Ritkan van olyan, amikor lehet vele kicsit tobbet foglalkozni, jatszani, de azutan is nem sokkal el kezd sirni, enni akar. Utana alszik. El tudom altatni, ha nincs epp valami problemaja, faj a hasa pl. Mikor fog eljonni az az idoszak, amikor erdeklodobb lesz?
jan. 13. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Úgy 4-5 éves korában.😅


Hát kb. 4 hós korártól valam8vel jobb lesz, kis szerencsével a hasfájósság is elmúlik.

jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális. Kb 4 hónapos korától lehet majd látványosabban lekotni a figyelmet.
jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első nekem is állandóan ordított, éjjel-nappal 😒 majdnem 1 éves koráig
jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. Ilyenkor egy dolog köti le. A közelséged, és a melled.

Majd elmúlik

jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Jelezhet problémát, de korántsem biztos. Azért a gyerekorvosnak én megemlíteném,ha hetek múlva sem múlik.
jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Hogyan gyarapszik? Az rendben van?
jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A korai éhsègjeleken kívül csak síràssal tudja jelezni, ha enni kèr. Teljesen normàlis. Ha mellre teszed, mikor ide-oda forgatja a fejèt, tàtog, cuppog, akkor nem jut el a sìràsig.
jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Az 5-ös válaszom miért lett 0%?


Attól, hogy ti nem akarjátok megírni az igazat, a másikat még nem kell lenyomni nullára.


Igen,jelezhet bajt. De az majd kiderül úgyis. A legnagyobb valószínűséggel semmi baja nincs.


De nehogy már az legyen a normális, ha egész nap sír...Álljon már meg a menet.


Ha nem változik záros határidőn belül, akkor minimum a gyerekorvosnak jelezni kell. Akármilyen veleszületett egészségügyi probléma jele IS lehet.

Azt elhanyagolni meg igen nagy hiba lenne csak amiatt,mert itt elhitetitek a kérdezővel,hogy ez a normális. Nem,nem ez a normális.

jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Az én babám elég jól elnézelodik alvás és etetés között, most 8 hetes, de korábban is ilyen volt. Néha bántják a szelek, akkor sírósabb, de amúgy érdeklődő, figyel. Tehát az, hogy mindig sír, szerintem sem mondható teljesen normálisnak.
jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

8as vagyok.

Egy példa teljesen más tünettel: volt szomszédom kislányán pici korában annyi utalt a középsúlyos értelmi fogyatékosságra, hogy nem tudott kakilni.

Pedig itt hányan leírják,hogy az is normális, ha 2 hétig nem kakil a baba!

Hát nem. Az sem normális. Az orvosunk szerint 4 nap a max. Utána meg kell kakiltatni a babát. Laevolac-kal vagy mással.


Na ennyit számít,hogy itt kérdezel,vagy szakembert kérdezel meg.

jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!