Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Na most leszek megkövezve!...

Na most leszek megkövezve! Kisbaba fütyi méret a téma. Első baba, nem tudom mi a normális. Olyannyira pici a kisfiam fütyköse, nyugalmi állapotban kb 1cm lehet. Nem! Nem mértem meg, csak sacc/kb (4hónapos). Kérdés: ez baj? Ebből lehetnek gondok?

Figyelt kérdés
Eszem ágába se jutott eddig, hogy nagyon kicsi. Nekem esküszöm fel sem tűnt eddig. Védőnő és az orvos se mondta hogy kicsi lenne. Nem részletezném, hogy jött ez, hogy kicsi. Ne essetek nekem ha egy mód van rá. De komolyan nem tudom hogy ez mennyire gond?!

jan. 22. 22:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Bocsi tényleg nem tudom ilyenkor mi van, minden esetre megmutatom orvosnak is, de 4# lehet hogy akkor az lesz a ludas, hogy vérpénisze van, mert most is ha fürdetés közben vagy pelenkázás során pisilni kezd akkor jóval nagyobb lesz neki, utána meg vissza húzódik.
jan. 23. 08:33
 12/19 anonim ***** válasza:
29%
Hu de perverz dolog, hogy a gyereked pénisz méretén rugózol, ez már beteg.
jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
12 Ebben semmi perverz nincs. A pénisz a szaporító szerve és amikor felnő valószínűleg szeretne gyereket. Van olyan mikropénisz ami annyira kicsi, hogy nem lehet vele gyereket csinálni. Viszont gyerekkorban lehet ellene tenni, hormonokkal. Ez is a szülő felelőssége. Én megkérdezném dokitol, hogy normális -e a mérete.
jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy a többiek is írták, biztos vérpénisze van. Az én fiamnak is kicsinek tűnik, de amikor a golyóit krémezem attól aztán áll fel neki! Kicsit zavarban vagyok ilyenkor mert szabályosan sóhajtozik, látszik az arcán az élvezet.
jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
#14 Jól esik neki az intim érintés, ez normális.
jan. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
#14 Ja és ilyenkor készítsd a pelenkát, vagy valami rongyot, mert könnyen lepislanthat a nagy élvezetben, beindulhat nála a vizelési reflex az érintésektől.
jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
56%
A mai anyukák annyi mindent túl aggódnak meg túl gondolnak hogy az brutális.
jan. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
19%
Nem bántásból, de egy kisbaba az kicsi. Mindene kicsi. Kicsi a keze, a lába, az ujjai és a fütyköse is. Majd megnő. Azért nem aggódsz, hogy a kisujja sincsen csak pár centis?
febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező vagy még? Vérpénisze van? Hogyan alakultak a továbbiak? Ha vagy kérlek írj. Kisfiamnak is az van. Nem is hallottam még előtte erről.
máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!