Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen kezdtétek...

Mennyi idősen kezdtétek bilire ültetni a babátokat?

Figyelt kérdés
jan. 23. 12:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
En 22 voltam, amikor eloszor bilire ultettem a babamat.
jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Amikor már jócskán nem volt baba: két és fél éves volt
jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
1,5 évesen, de nem erőltettem. Őt érdekelte, felőlem még bőven ráért volna, de tetszett neki.
jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
1 eves korig baba, tehat soha.
jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
2 éves kora előtt 3-4 hónappal. De nem erőltettem, csak megmutattam neki, ha ráült, akkor adtak a kezébe egy könyvet nézegetni, hogy picit rajta maradjon. Így pont belepisilt 1-2 alkalommal, akkor nagyon megörült és mivel így látta, mit kell csinálni, kereken 2 évesen szobatiszta is lett 1 hét alatt.
jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Két éves korától próbálkoztunk,nem tetszett neki.

Telibe három évesen szokott le a pelenkarol.

jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A babámat soha, már 2,5 éves volt
jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
16 hónapos kora körül. Mert akkor volt nyár. Anyukám azt mesélte, hogy ő ugyanígy kezdte velem (1 hét van a lányom és az én szülinapom között) és 1,5 éves koromra szobatiszta lettem. Kakira szobatiszta is lett, pisire nem. Azt elengedtük akkor és 1 év múlva már bőven az volt arra is.
jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
17 hónaposan, hogy ismerkedjen a bilivel, ha olyan kedve volt és lehetett sejteni, hogy lesz valami, úgy 5 percekre. Kapott egy könyvet a kezébe és ha sikerült valami, akkor megdicsértem és mondtam, hogy pisi vagy kaki. Az ismerkedésen kívül ez volt a másik cél, hogy összekapcsolja a szót a végtermékkel. Másfél évesen még csak az alkotás után szólt, hogy mi történt, rá 3 hónapra már sokszor előtte is. 2 évesen már nem kapott otthonra pelenkát, de ha elmentünk, még sokáig igen, a biztonság kedvéért. Az egyik barátnőm 1 évesen kezdte a fiával, ő elég gyorsan megszokta, hogy bilibe pisiljen, de szólni elég sokáig nem szólt előtte. Viszont így keveset volt pisis pelusban. 2 évesen már tudom, hogy szobatiszta volt.
jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
14 hònaposan. Mert szàraz pelenkàval èbredt. De nem volt rá vevő, ùgyhogy nem erőltettem. Több, mint egy èv mùlva lett rà részlegesen kèsz.
jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!