Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ettől valami baja?

Lehet ettől valami baja?

Figyelt kérdés
Egy napja kerültünk korhazba valoszinu rotavírussal (rotavirusos gyerekkel volt együtt a 2,5 éves fiam). Sokat hányt az miatt hoztam be, itt is tartottak. Egy nap telt el, kapott két infúziot, de meg mindig hányt, és a ver alapján ki is volt szaradva. De hozzateszem, hogy a testén ez abszolút nem mutatkozott, a kedve is jó volt, mindaddig amíg nem kapott glukoz infuziot. Azóta beödémásodott az egész teste. Jaj és csak ilyen specko vizet ihatunk, aminek extra nagy a nátrium meg minden tartalma. Nos most én úgy tudom, hogy a sok só vezet vízvisszatartáshoz, nem? Mondtam is a dokinak, de csak leljebb vette az infuziot, és most vesznek tőle újra vert. Már csak a babavizet hajlandó meginni, meg plusz cicizik. Persze ezeknek ez sem tetszik. Tegnap az ezer hányás után jobb kedvű és játékosabb volt a gyermekem mint most…amúgy oltott is.
febr. 2. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kórházi kezelés során nem csodálom, hogy nem engedik a szoptatást, azt pláne nem értem, hogy a 2.5 éves gyereked miért szoptatod még.
febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jezusom 😅
febr. 2. 14:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ezt mondtam magamban, mikor elolvastam a kérdés kifejtését.
febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A szoptatasnak csak előnyei vannak, addig szoptatom a gyerekem amíg akarom. Minden normális orvos ezt ajánlja. Nekem nem jelent gondot

És visszatérve igen az infuzio folyt túl gyorsan azért dagadt be a gyerekem, mostmár kicsit jobban kezd kinézni.

Először a nővér hulyenek nezett, meg jó h koveteltem a dokit. Itt ahol vagyunk szornyen bánnak az emberekkel.

febr. 2. 15:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"A szoptatásnak csak előnyei vannak" - ezzel egyetértek, azzal nem, hogy egy 2.5 éves kisgyereket miért kell szoptatni, úgy gondolom, hogy már nagy ehhez és ez nem egészséges, számomra ez fura,a véleményemhez meg jogom van szerintem.

Ezzel együtt viszont jobbulást neki, remélem, hogy nemsokára hazamehettek, csak ez számít.

febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos attól dagadt be a gyerek?

A lányom rengeteg infúziót kapott az első 3 évében.Folyt az gyorsan,lassan,mindenhogy, és nem dagadt be egyszer sem.Amugy ha orvos lennék nekem sem tetszene,hogy leallsz velem okoskodni, felulbiralod azt amit megszabnak neked....

Az orvos tudja mit csinál, hallgass rá, ne legyél Google doktor.

febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen biztos h az volt, a doki is mondta hogy lassan kell folynia az infuzionak… azóta sokkal jobb, a kedve is, és leljebb ment a puffadas is. És azóta sokkal többet is pisil.

Igen az orvos tudja, kivétel mikor nem és orvosi hibakbol halnak meg betegek. Pl 3 hete a baratom apukaja aki csak egy epekő eltavolitasra ment, de belehalt mert az orvosok elbénázták. Itt ilyen orvosok vannak 😢

febr. 2. 16:45
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, mehettek volna másik kórházba is, nem kellett volna oda menni, ahol ilyen szörnyuek az orvosok...
febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*mehettetek
febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A környékünkön ez van. Az eletben nem gondoltam hogy olyan durva a helyzet hogy maradunk. Mert a gyerek jókedvű volt, és a kiszaradas semmi jelet nem mutatta.
febr. 2. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!