Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Emlékszel hogy a babádat...

Emlékszel hogy a babádat mikor vetted ölbe először szülés után? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés
Én sajnos nem emlékszem már. :)
febr. 2. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Magamtól? Nem
febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én sem. Biztos, hogy a szülés napján de nem emlékszem a pillanatra. Az megvan, hogy rámtették szülés után. Elvitték majd visszakaptam elég hamar, már én is osztályon voltam, de max 1 órája. De hogy utána hogy volt....
febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1 császár :délelött született,az osztályon rám rakták majd elvitték.délutan apa kihizta de én csak feküdhettem. Este megnézhettem és reggel mehettem érte

2 császár éjszaka született ,picit megkaptam magamra majd másnap délelött behozták és oda adták úgy hogy nem kelhettem fel,de onnantól velem volt

febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Császárom volt mindkétszer. Miután összevarrtak és elhelyeztek az őrzőben, már hozták is őket. Ott megszoptathattam a piciket, aztán kb fél óra-egy óra telt el úgy, hogy rajtam fekhettek, aztán elvitték őket. 6 óra elteltével mobilizáltak, akkor megkaptam őket és onnantól velem voltak.
febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3 császár. A műtőbe mindhármat visszahozták, mikor felöltöztették, akkor odatették őket az arcomhoz. Aztán amint kitoltak a műtőből apával már ott vártak és már férjem adta is őket oda nekem cicire.
febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mikor kibújt, elszaladtak vele (nem sírt fel). De pár perc múlva hozták vissza, akkor a mellkasomra került.

A varrás idejére megint elvitték, utána visszakaptam, és szoptattam. Fel nem ültem még akkor, szóval az ölemben már csak az osztályon volt, a kórteremben.

febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után Rohantak vele, így kb 2 óra múlva láttam előben, és adtak a kezembe 2 percre, mert Rohantak vele a szivklinikara. A férjem ment vele. Aztán másnap nagy nehezen kivettem az inkubatorbol, kb 10 percre mert azt mondták hogy ne farasszam a gyereket (?!)
febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem. Sajnos alig emlékszem bármire a szülésből, meg az utána lévő dolgokból (pedig semmi bódítót nem kaptam). Mintha valami álomra próbálnék vissza emlékezni. Azt tudom, hogy miután letelt az aranyóra elküldtek engem aludni (reggel született, egész este fent voltam). Én meg mondtam hogy vele akarok lenni, de nagyon az alvás felé terelgettek, úgyhogy elmentem pihenni. Nagy nehezen sikerült is elaludnom, de pár óra után mentem már a csecsemősökhöz hogy most már adják ide. De hogy aztán mikor mertem kivenni abból a gurulós kocsiból azt nem tudom.
febr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Kulfoldon csaszar. Csaszar utan ramraktak, mig varrtak addig mertek stb. Atvittek az orzobe, onnantol kezdve vegig velem volt. Igaz itt csaszar utan 25 perccel mar ettem ulve a grillcsirket, 8 ora mulva mentunk haza. Soha egyetelenegy percre nem viszik el a babakat sehova a szulo nelkul,

Hatha egyszer Mo. is eljut erre a szinvonalra.

febr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, erre pont emlekszem, mert nem volt egy egyszeru menet.

Szoval a term. szulesem nehez volt, volt egy kis problema is, sok vert vesztettem. Kozvetlenul szules utan ram tettek, de csak 5 percre, aztan a ferjem kapta meg, amig engem rendbe tettek, nagyjabol ez 1,5 ora volt.

Aztan egyutt lehettunk 1 orat, de akkor is a ferjem karjaban volt, en olyan szinten rosszul voltam, hogy a szememet nem birtam kinyitni.

Vegul ha mindent osszeadok, akkor eloszor szules utan 10 ora mulva fogtam a kezemben, addigra szedtem ossze magam annyira, hogy fel tudjak kelni.

De onnantol kezdve vegig velem volt a korhazban.

febr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!