Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második babám (az elsőt 10...

Második babám (az elsőt 10 éve szültem nem igazán emlékszem) tegnap 3 órán keresztül 10 perces majd 5 perces fájásaim voltak aztán elmúltak. Hasonló volt már múlt héten is. Honnan fogom tudni mikor menjek a kórházba?

Figyelt kérdés
Viszonylag erős fájások voltak( le kellett ülnöm). Aztán mintha elvágták volna. Hasmenés, fejfájás már egy hete két napig meg mindent kihánytam. Ma volt ctg, minden rendben. A kórház 3/4 órára van úgyhogy időben kéne menni, és azt mondják a második hamarabb jön. Bocsánat a hosszú kérdésért de elég tanácstalan vagyok.

2013. márc. 19. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha hasonló fájások voltak a múlt héten, akkor azok jósló fájások voltak. Azok jöhetnek a szülés előtt hetekkel is, de akár előtte pár nappal. Nekem konkréten szülés előtt 1 hónappal voltak még orvost is megtévesztő jósló fájásaim. (3 percesek).

Egyébként akkor kell kórházba menni, ha ezek a fájások ugye sűrűsödnek és nem múlnak el, mint ahogyan múltkor elmúlottak. Meg persze jele lehet, hogy elfolyt a magzatvíz. Ha elfolyik a magzatvíz és a fájások 10 percesekre sűrűsödnek és állandó jelleggel, akkor már lehet készülődni.

2013. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a magzatvíz elfolyik akkor max egy zuhany és indulni kell akkor is ha nincsenek fájások,ugyan is olyankor nagy a fertőzésveszély!


33 hkm

2013. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnél én onnan tudtam, hogy szülni fogok, hogy amikor elkezdődtek a fájások, elmentem fürdeni (hajat mosni, borotválkozni, stb.) és a meleg víz hatására sem múlt el a fájás, akkor tudtam, hogy ezek már nem jóslók. Így hívtam a dokit és mentem a kórházba. A másodiknál nem tudom, hogy így lesz-e, tényleg olyan gyorsan jön-e majd.... de ha messze van a kórház, inkább menj be egyszer-kétszer feleslegesen, nehogy a végén lekésd a szülést :)
2013. márc. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most 10 eve szulted vagy nem? mi az, hogy nem emlexel?
2013. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!