Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hetes babám sokat alszik....

2,5 hetes babám sokat alszik. Az normális?

Figyelt kérdés
Anyum szerint ez normális én mégis aggódom. Szépen eszik (tàpszeres sajnos), pisil a pelenkákba, jó a súlya. Csak fura h szinte egesz nap és éjjel is alszik. Én keltem általában 4 óránként etetéshez. Akkor fent van, majd szinte rögtön visszaalszik. Ma 1,5 órát volt fent
febr. 7. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
2.5 hetesen mit vársz, hogy egyetemre jarjon? :D nyugalom, anyukadnak igaza van. majd 2.5 hónaposan többet lesz ébren, akkor az lesz a baj meglátod.
febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Nekem 3 hetes a kisbabám, ő is nagyon aluszékony, az ölemben szoptatás alatt mindig elalszik, költögetni kell hogy egyen. Nekem azt tanácsolták a kórházban,hogy az aluszékony babákat 3 óránként kell kelteni,hogy egyenek.Még gyengécskék így folyton aludnának.Az evésbe is elfáradnak. Azt mondták még,hogy cseréljem ki a pellenkát amikor fel akarom ébreszteni,így megmozgatom kicsit.

De ha szépen hízik,növekszik akkor szerintem nem kell aggódni. Persze anyuka vagy pici újszülöttel, normális hogy aggódsz érte. Később megerősödik és kevesebbet fog aludni.

febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Fiú,ugye? Ők amúgy is gyengébbek picit.
febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lány.
febr. 7. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3, a fiam kb semennyit nem aludt ennyi idősen, szóval ez hülyeség..Nem a nemetol függ, hogy mennyit alszik a baba.
febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sárga?ha nincs semmi bbaja akkor csak szeret aludni.nemsokára majd azért írsz mert nem tudod elaltatni :):)
febr. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Én keltem általában 4 óránként etetéshez"


Sárga még? Ha nem, felesleges kelteni.

febr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!