Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, ha az újszölött...

Normális, ha az újszölött babám sír ha nincs cicin vagy épp nem alszik?

Figyelt kérdés
Off, de nagyon nem tudom mit kellene tennem :(
2023. aug. 21. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Normális. Rakd mellre ha igényli és közben nézz utána a 4.trimeszter fogalmának
2023. aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Normális, újszülött. Olvass utána a negyedik trimeszter kifejezésnek.
2023. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Espumisan
2023. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete én is ezen gondolkodtam (szintén zenész), de azóta szerencsére javult a helyzet, bár az ideálistól még nagyon messze van. Lehet normális, de lehet, hogy segíteni lehet rajta pl. reflux.

Még valami: ha még nem kaptad meg egy tucatnyi embertől: nincs 3 hónapos, úgyhogy biztos a hasa fáj ;). Ha elmúlt volna, akkor azzal jönnének, hogy nő a foga. A lényeg, hogy kitartást!

2023. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális, sok baba ilyen. Majd 3-4 hónapos kora körül, ahogy elkezdi felfedezni a világot, jobban ellesz.
2023. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez, 1 hónapos a kisfiam. Vagy alszik vagy eszik vagy nyüglődik. Az biztos nem hasa fáj, mert nem úgy sír. Volt már olyan is, tehát tudom milyen lenne. Egyszerűen újszülött. Nagy ritkán el nézeget pár percet, de néha még a szemét is lusta kinyitni. Lehet ez a meleg is megviseli őket. Ráadásul csak rajtam hajlandó jót aludni. Amint leteszem ébred, éjszaka is.
2023. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos normális.
2023. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!