Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sétához felébresztenétek a babát?

Sétához felébresztenétek a babát?

Figyelt kérdés
Délután még sötétedés előtt szeretnék sétálni menni, de nagyon alszik még a kiságyában. A babakocsiban valószínűleg továbbaludna, de az öltöztetéshez, pelusozáshoz fel kéne ébresztenem, csak úgy sajnálom az álmából kirángatni.
febr. 8. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én alvó babát fel nem ébresztek :D sötétben is lehet sétálni.
febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne ébreszd fel szerintem sem!

Nem tudom, mennyi idős, de szerintem neki mindegy még ilyenkor, hogy sötét van-e :)

Az én fiam már 17 hónapos lesz, ő a délutáni alvásból mindig sötétedésre ébred, de attól még el szoktunk menni kicsit mi is, vagy babakocsival, vagy csak a ház körül bóklászunk egy kicsit gyalog a lakótelepen.

febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Isten ments..

Nem lesz baja ha kimarad egy séta.

febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy seta, kizart dolog, hogy emiatt felkeltsem, de kinek mi.
febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem.
febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor sem, ha már 2,5 órája alszik? (Szóval félő, hogy az éjszaka rovására megy, ha még a kocsiban is alszik.)
febr. 8. 16:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ma ezért nem megyünk sétálni. :D Beájult és én nem keltem fel. Mennyi idős a baba? Mert, ha pár hónapos nem hiszem. Fiam 4 hónapos. Egyszer egy rövidebbet meg kétszer hosszabbat alszik napközben és este ugyanúgy alszik. Bár ugye eltérő minden baba.
febr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
12 hetes most, ja így lehet mi is kihagyjuk, vagy max egy rövid időre hordozóban leviszem később, mert azért szeretem, ha minden nap van levegőn.
febr. 8. 16:45
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz ha egy nap kimarad. Én is szeretem minden nap levegőre vinni őket, de nem dől össze a világ ha egy kimarad. Amúgy meg alvó babát nem keltek. Ez nálam alapszabály.
febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!