Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem orvoshoz holnap! De...

Vigyem orvoshoz holnap! De lehet hogy kinevet ha nem talál semmit? 7hós a kisfiam és nem eszik! Reggel 7 kor evett egy kis tápszert, de 4 részletben, az ebéd fél 1kor ugyan igy! Mi a baj?

Figyelt kérdés
eszik két kanállal és neki áll sirni ugyanigy szopizik 4 et és kilöki és neki áll égtelenül sirni!nagyon nehéz ilyenkor megvigasztalni!aztán ha sikerül akkor folytatjuk!de a furcsa hogy amibe az iccije van azt simán issza!a szájába nem igazán enged benyulni!a szájpadlására ránéztem nem látok foltokat!nagyon nyűgös egész nap!nincs láz,nátha semmi más!
2010. okt. 24. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg az ínyét, szerintem jön a foga.
2010. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én már nem tudom!megvan duzzadva de már 2hónapja!vigyem orvoshoz?
2010. okt. 24. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ettől nyugszol meg,vidd el.Nem nevetnek ki,nem nevethetnek ki.Egyébként szerintem is a foga.Sok ilyen időszakot tapasztltam én is.Azért figyelgesd nehogy a torka fájjon.
2010. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem valószínű,hogy a foga miatt van...

Próbáld esetleg meg,hogy közvetlenül etetés előtt bekened az ínyét Dentinox géllel.Ez éppen arra a 10 percre lezsibbasztja neki,amíg megeszi a kaját.Nekünk dokinénink javasolta ezt,amikor a foga miatt nem akart enni a lányom.Egy próbát megér,hátha beválik nálatok is.

2010. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán fájhat a torka is. Nálunk akkor volt ilyen. A láz később jött.
2010. okt. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!