Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Édesköményes teát ihat az...

Édesköményes teát ihat az újszülött?

Figyelt kérdés

Nehezen kakilt a pici és anyukám csinált neki édesköményes-hagymahéjas teát, amitől egyből kakilt is. Ezt már 3x eljátszotta, ma egy hetes.

Nem lesz baja ettől a teától, ha sűrűbben issza?

Egyébként anyatejes


febr. 11. 20:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

11# annyira jó, hogy ezeket is leírtad, mert a kérdezőben a testvérem látom, akit az anyósa minden általad leírt f*szságba belevitte.


Már pár napos korában teát itatott a babával, hogy ne legyen annyit éhes és vihesse ideoda az anyja nélkül, ha jól rémlik, kamillateával, de lehet, hogy rosszul emlékszem, ma már 7 éves a gyerek, de brutálisan hátfájós és mindentől képes hányni/menni a hasa, mert mami tönkrevágta az emésztését. Ezen az se segített, hogy amikor elkezdték a hozzátáplálást (még nem tudott ülni a gyerek, olyan kicsi volt), kolbászkarikákat kapott, mert jaj de cuki, ahogy nyammog rajta 🤦


A pálinkás cumi helyett volt erőspaprika tesóm mellére, mert nagyon anyás volt a gyerek, minél hamarabb le kell szoktatni erről...


Feszes izomzat miatt oldalra tartotta a fejét, de az anyós nem engedte tornáztatni, mert semmi baja, kinövi, amúgy is csak azért tartja úgy, mert figyel...


Persze a családból mindenki másnak kuss volt a neve, mert anyóska három gyereket nevelt fel, az ő seggéből sütött a nap...

febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem a kismamákat. Miért nem bírnak nemet mondani?
febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

#21


Jézusom, szegény gyerek 😔

febr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,ne haragudj,de most te vagy az anyja vagy anyukád annak a gyereknek? Ha nekem adtak egy hülyeségnek tűnő tanácsot minimum utánajártam (és milyen jól is tettem...),vagy legalább a védőnőt megkérdeztem. Bár nálam hiába mondtak,mert világ életembe ilyen picikkel dolgoztam,tehát inkább én tudtam volna anyámnak adni,tehát amikor jött azzal,hogy "de ültetni kell",meg "teáztatni kell",meg a lázat csillapítani kell 37,5-nél már,meg a sok baromság,eszetlenség,akkor kb kiröhögtem,majd közöltem,hogy én nem így csinálom és nem 1994-et írunk.

Nem szabad ilyen hülyeségeket engedni,járj,olvass mindennek utána. Ilyen teákat meg felejtsd el...

febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
24# vagyok. Ja és együtt éltek anyukáddal?Vagy ez ugyan hogy lehetséges,hogy egy hetes,de ő már 3x megteáztatta neked a TE gyereked?
febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
93%
Szules utan 2-3 napig a korhazban vagytok, tehat amiota otthon vagytok, minden nap itatja hagymalevel ? Ami 7-8 honaposan adhato legkorabban ?
febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ne itass ilyeneket vele...
febr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Régen a 2 hónaposnak már adták a pépes húslevest, és ez rendben volt... leültették a szoba közepére 4-5 hónaposan és jaj de ügyes ül a baba. Konkrét esetből merítek, a leányzó akivel ezt tette a saját anyja, gyomorbeteg, epeköves, a gerincével is bajok vannak és nincs 35 éves... de kicsinek nagyon ügyes volt mert megette a húslevest, meg már magától tudott ülni. Egy életre meg van nyomorítva. Te vagy az anyja, te felelősséged.
febr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

24! 🙂🙃

Nekem is mondták hogy teáztassam meg 38foknál hidegfürdőzzem a 2 hónapos gyerekemet.😅 Inkább orvoshoz viszem a gyerekemet meg 6 hós kortól vizet adtam neki

nem pedig babateát. Megmagyaráztam nekik hogy a gyerekemet nem sétáltatom meg nem ültetem míg magátol nem megy neki. Én 95ös vagyok és úgy teszek ahogy én látom jónak, meghallgatom az ősök " tanácsát" majd ha baromság számomra akkor egyik fülemen be a másikon ki 😀

febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!