Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan lehet megállapítani,...

Honnan lehet megállapítani, hogy melyik állvány passzol egy babakádhoz?

Figyelt kérdés
Például az ikeás kádhoz nincs állvány, de csomó állványt árulnak külön is online. Azt nem tudom, hogy honnan tudom, hogy rá tudom-e rakni egy randmom álványra a kádat.
febr. 12. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemben nem tudok segíteni, de hasznos tanács: Ha van kádatok, akkor nagyon egyszerűen tudtok lécekből/deszkákból eszkábálni a tetejére egy szerkezetet, amire rá lehet tenni a kiskádat, így nem kell akkorát hajolni. De barátnőmék pl. maradék laminált lapból csináltak. Valaki két széket egymás felé fordít, arra teszi a kádat. Tökéletesen megfelel erre a kis időre. :)
febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó tipp :) Barkácsolásra nincs lehetőség, de a székes ötlet izgalmasan hangzik. Az ülőrészére teszik barátnődék a kádat? Mert az már mindig alacsonynak tűnik.
febr. 12. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Mi is így csináltuk anyuéknál mindig. Valamennyit "be kell dőlni" (:D), de nekünk vállalható volt... Annyi, hogyha kárpitos a szék, az a pacsát már nem biztos, hogy szeretni fogja. :)
febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!