Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukáktól szeretné...

Tapasztalt anyukáktól szeretnék segítséget kérni, aki használtak a kiskádhoz állványt. Nagy segítségnek tűnik a fürdetésnél, hogy ne kelljen hajolgatni, de vajon elég stabilak is ezek a kádak?

Figyelt kérdés

2016. aug. 7. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi a Brendonban vettünk állványt, teljesen stabil semmi gond nincs vele eddig. 7 hetes a kisbabám.
2016. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mind a két gyerekemnél használtuk, semmi gond vele.
2016. aug. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Sztem tök felesleges, hiszen a vízzel teli kádat nehezebb emelgetni, mint lehajolni...

Nekünk kádra tehető sín volt, a kiskád alján pedig leeresztő, így annyira nem kellett lehajolni fürdetéskor, ill. Emelgetni sem.

De ha ez nem megoldható, akkor sem kéne állvány.

2016. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Teljesen stabil volt.
2016. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Családból kaptunk kölcsön, teljesen stabil volt.

Nehéz a vízzel teli kád? Császárosan simán emelgettem, egy újszülöttnek nem kell bele sok víz.

2016. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem könnyű a kád vízzel, ez igaz, de úgy gondoltam, hogy ha nagyon nehéz, legfeljebb két adagban viszem ki a vizet, amikor nem lesz segítségem. Sajnos a derekamban becsípődött egy ideg, néha sok kellemetlenséget okot, ezért is tartom nagyon jó dolognak ezt az állványt, és köszönöm a válaszaitokat, megnyugtatóak.
2016. aug. 7. 19:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk csak zuhanyzo van, az állvány mellette, ratesszuk a kadat, es a zuhanyrozsaval feltoltjuk (elér odáig). Utana a ferjem kionti a zuhanyzoba.

15 hetes a babank

2016. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nyilván nem egyedül fogod fürdetni őt, nem is ismerek senkit, akinél nem az apával együtt megy a fürdetés. Abban még azok is részt vesznek, akik egyébként egy szalmaszálat nem tesznek keresztbe otthon.:) Szóval ezen ne aggódj!


Szerintem az állvány jó. Mi akkoriban még a mosógép tetején fürdettünk kiskádban, nyilván nem én vittem a vizet, de jó, ha magasan van a kád, nem kell hajolni.:)

2016. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Persze az elején nem egyedül fogom, szabin lesz a párom, de sajnos néha, ( 4 naponta) éjszakai műszakot is be kell vállalnia, ilyenkor már 4-kor elmegy itthonról, de úgyis segíteni fog mindenben.
2016. aug. 7. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!