Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vinnétek nyolc hónapos...

Mit vinnétek nyolc hónapos gyereknek hotelbe?

Figyelt kérdés

Csak pár napra megyünk, elvileg bababarát a hotel.


A medencébe is szeretnénk bevinni, van olyan medence ahol heti többször babaúszást tartanak.


Illetve ti a hozzátáplálást hogy csináltátok? Mi minden este nyakig maszatosak vagyunk mert már kap falatkákat, amikkel össze-vissza ken mindent, viszont ülni még nem nagyon ül, úgyhogy az ölemben szokott enni. Reméltem, hogy addigra már ül, mire megyünk, de elég nyugis baba, nem sieti el a dolgokat.


febr. 13. 10:32
 1/5 A kérdező kommentje:

Ilyenek érdekelnek, hogy ti vinnétek saját kádat? Saját babaöblöt vagy remélnétek, hogy az ottani is jó lesz?


Fürdéshez miket vennétek? (Köntös, karúszó? Vagy mellény? Nyilván nem lesz bent sokat, de azért egyszer megmutatnánk milyen a medence).


Ételeket hogyan csinálnátok? Állítólag bababarát, de több kommentben olvastam, hogy talán az ételek mégsem azok (pl. a hal szálkás volt a gyerekmenüben).

febr. 13. 10:36
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

simán vinném.

Saját kádat nem vittünk. Lezuhanyzott velem. Babaöbölt sem vittünk, azon a pár éjszakán köztünk aludt.

Medencébe én a kezemben vittem be, úszópelus mindenképp, illetve a törölköző. Semmi extra.


Nálunk 6hónaposan ült már. 9hónapos volt mikor voltunk nyaralni. Nem extráztunk ott sem, olyant rendeltem magamnak amiből ehet és együtt ettük.

febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 9 hónaposan vittük először, már ült, volt etetőszék, elmolyolt benne, mi meg nyugalmasan megkajáltunk. Etető kabátot vittünk neki, azt használjuk itthon is. A svédasztalon azért mindig találtunk nekivaló kaját. :) Sőt, én kifejezetten élveztem, hogy többfélét megkóstolt és gyakorlatilag ő "választott" miből enne többet.

Kádat nem vinnék, én fertőtlenítőt szoktam, áttörlöm a kádat és beleül, vagy velem zuhanyzik.

Babaágyat szoktunk kérni, ha nem lenne szimpi, velünk aludna, de nem volt még példa arra, hogy vállalhatatlan lenne. Saját lepedőt, hálózsákot, nyunyót persze viszünk.

Wellness részlegre nekem a beülős úszógumi jött be, vagy kézben vittük/visszük be. Karúszóhoz még kicsi. Legyen úszópelus és száraz váltó ruha, hogy ne a vizesben legyen fürdés után. Kb. ennyi.

febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

“Ilyenek érdekelnek, hogy ti vinnétek saját kádat?”

Nem, lezuhanyzik velem.


“Saját babaöblöt vagy remélnétek, hogy az ottani is jó lesz?”

Felesleges, alszik köztünk, ha nem tetszik neki a szállodai megoldás.


“Fürdéshez miket vennétek? (Köntös, karúszó? Vagy mellény? Nyilván nem lesz bent sokat, de azért egyszer megmutatnánk milyen a medence).”


Nézd meg a hely szabályzatát. Van, ahol elég egy úszópelus, van, ahol kell rá extra fürdőnadrág, hogy tuti ne kerüljön kaki a vízbe. 8hónaposnak beülős/hasalós úszógumit vinnék, és törölközőt, meg váltás száraz cuccot, hogy ne fázzon.


“Ételeket hogyan csinálnátok? Állítólag bababarát, de több kommentben olvastam, hogy talán az ételek mégsem azok (pl. a hal szálkás volt a gyerekmenüben).”


Nem kap gyerekmenüt sehol. Azt eszi, amit mi is. Mi pedig olyat választunk, amit biztonsággal tud enni.

Viszek kamikabit, vizes törlőkendőt, és feltakarítok, ha koszt csinál.


Ne izguld túl. Ez a legfontosabb.

febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

Mi kádat sosem viszünk, csak egy ilyen 60x60-as szájjal is felfújható gumimedencét. Nyáron az erkélyen pancsol benne, ilyenkor meg kádként szuperül szuperál :)


Öblöt sosem használtunk, de ha nagyon hiányzik neki, akkor a kiságyba felhurkázól neki egy takarót, hajgumival összefogod a végeit és azt teszed köré.


Kifogót, köntöst mindig viszek neki.


Kb 11 hónapos korában tudott annyira stabilan ülni, hogy beletettem az etetőszékbe. Addig nekem is ölben evett. A kezdetekben nem hagytam tapicskolni az ételben, nem a szálloda a legalkalmasabb hely a textúrák megismerésére.

Később, olyan 9-10 hónapos korában már idegen helyen is ő maga vehette el az ételt a tányérról. Persze ledobálja még most is ha olyanja van, 1 éves. De azt mindig összeszedem.

febr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!