Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5-3 hónapos babát vinnél...

2,5-3 hónapos babát vinnél wellnessre?

Figyelt kérdés

Még meg sem született, de május végén vagy június elején szeretnénk elmenni wellnessezni, ha minden rendben van. A nagylányunk (3,5 éves) imád menni és mi is.


Természetesen vízbe nem vinném.


Ti elmennétek ilyen pici babával?



febr. 14. 15:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem
febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Van olyan ismerös aki vitte nem bánta meg. Mi a 6 hónapos kort lőttük be, hogy utána visszük addig nem.
febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik kérdésnél korábban írtam, hogy mi egy közeli családtagom esküvőjére mentünk 3 napra, szintén nyáron, az épp 3 hónapot betöltött lányommal. Nekünk csak bejött, hogy teljes kiszolgálás, szálloda, semmi házimunka, én szoptattam, szóval nem kellett a cumisüveggel meg tápszerrel bajlódni. Szülés után én addigra teljesen helyrejöttem már. A lányunk aludt rajtam, amíg reggeliztünk, vagy beszélgettünk napközben a családdal. Ha én akartam kikapcsolódni, a férjem volt vele, amíg aludt, aztán fordítva. Nagyokat sétáltunk. Nekünk mindegy volt, hogy otthon kelünk-e hozzá éjjel, vagy máshol. Azt el tudom képzelni, hogy a naggyal macerás lehet összepakolni, elindulni, de ha a picit nem viszed a vízbe, kirándultok is, jó buli lehet.
febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
41%
Mi 5 hónapos babával tervezünk menni, igaz nagyszülők is jönnek, így felváltva tudunk fürödni is :) Én még mindig azt mondom aki az ilyen kérdéseknél azt írja ő nem az előtte se járt ilyen helyekre.
febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%

4, én elmentem harom hónapos gyerekkel egy hétvégére.

Soha többet...(mondjuk nem is lenne már rá alkalmam, mivel nem lesz már soha négy hónapos kisbabám)azért írtam, hogy nem.

A gyerek nyűgös volt, nem tetszett semmi, ordított éjjel,(amit otthon soha nem szokott)biztos vagyok benne, hogy mások is hallottak)ráadásul semmi programon nem voltunk, mert a gyerek érdekes módon csak velem volt hajlandó nyugodtnak lenni.

febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%

Négy hónaposan írtam a zárójelben,még mielőtt valaki belekötne, mert négy hónapos lett volna egy hét múlva amikor voltunk.

1

febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Vagyis én voltam az 1-es és az 5-os válaszoló is.
febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
29%
Még a 3,5 évest se...
febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
17%
4 hós oltás utan vinném, előbb nem. Medencébe még akkor sem.
febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Maximum kifejezett babás hotelbe hogy ne szúrjak ki a pihenni vágyókkal.
febr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!