Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kétlaki élet kisbabával...

Kétlaki élet kisbabával működhet vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok.:)


Segítséget szeretnék kérni tőletek.

Párommal vettünk egy házat falun, ahol a szülei, tesójáék laknak. Én családom 460km-re. Gondoltuk jó lesz a nagy kert, meg a nagyszülői segítség. Párom nagyon ragaszkodott, hogy ott lakjunk.

Én mindig is kisvárosi voltam és szüleim régi háza üresen áll a kisvárosban, én szeretnék ott lakni, mert sajnos egy ideje itt vagyunk falun és számomra nem jelent örömöt.

Zavar, hogy itt nincsen csak 1 utca, meg 1 kisbolt, ahol igazából semmit se lehet venni, zavar, hogy az utcán senkit se látik. Van jogsim, de nem szeretnék autót, mert minden legközelebb fél órára van és mondtam a páromnak, hogy a kisvárosi csalàdi háztól gyalog mindent meg tudok közelíteni akkor minek autókázzak mindenért. Orvosért, vérvételért, védőnőért, húsért, gyógyszertárért, majd ált.iskoláért stb.

Zavar, hogy bezàrtnak érzem magam a 4 fal között, hogy az 1 db utcán tudok csak sétálni a babával. Párom szülei nyugdíjasok és nagyon örülnek, hogy ideköltöztünk. Mindig a kapuban állnak, hogy esetleg nem -e tolom arra a babakocsit és várnak, hogy bemenjek, viszont azt érzem itt a faluban azon kívül, hogy nagyszülőt làtogatok semmit nem tudok csinálni.


Azt érzem kicsit önző vagyok, hogy az én unalmam miatt elakarok innen menni.


A párom nem szeretné eladni a házat, sem a bútorokat átvinni a régi szülői házamba.

Mivel megérti, hogy én itt halálra unom magam és nem érzem magam hasznosnak, unatkozom ebben a kihalt faluban, hogy péntektől vasàrnapig itt, hétfőtől csütörtökig a kisvárosban lehetnénk véleménye szerint.


A pici babánk még nincs 1 hónapos. A baba amúgy engem nagyon leköt, sokat van ölben. Imád babakocsiban sétálni.


A kisvárosi ház felszerelt. egyedül kiságy, pelenkázó kellene meg ugye a babának néhány dolog amire szüksége van. Pl. Pelenka, ruha, hogy mindkét helyen legyen.


Kérlek szépen segítsetek. Elfogadom, ha azt mondjátok, hogy ez így nem fog működni, egyáltalán gyerekkel...

Azt isy ha várjunk nyàrig, mert még igen kicsi a baba és most természetesen ő az első.


Szeretettel várom mindenki válaszát.



febr. 16. 17:10
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Itt nem a hellyel lesz a probléma, hanem anyóssal, apóssal. Sajnos szerintem ez még csak a kezdet és csak még jobban meg fognak őrjiteni a f*szságaikkal néhány éven belül, amig a férjeden nem fogod levezetni az egészet, amit ő nem fog érteni, igy szép lassan eltávolodtok egymástól amig el nem váltok.. Mindenképp el kell mond a férjednek, hogy ez igy neked nem pálya és költözzetek a kisvárosba, majd jártok hétvégén a kontroll mániás szüleihez akiktől oly nehéz neki is elszakadni. Igazából itt ő vétette a legnagyobb hibát, hogy azt hitte, hogy ez működhet. Ahhoz, hogy 2 generáció egy ilyen zárt közösségben szeretetben, boldogságban együtt tudjon élni, ahhoz mindkét félnek szükségeltetik egy komoly tolerancia szint a másik felé és inteligencia. A leirtak alapján az ő szüleinél ez nem feltételnül van meg.

Ha gondolod leirom a saját sztorimat ami előrevetiti a gyereked életét (28F, egy hasonló dilemmával 30 évvel elezőtt küzdő anyuka gyereke, aki azóta rájött, hogy mi miért történt és hogyan tudja (reméli) a szülei hibáit elkerülni.

febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!