Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám jól alszik, én...

Ha a babám jól alszik, én miért nem tudok?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám álomszerűen jól alszik, ma pl. 8 előtt elaludt, 4:45kor kelt enni egyet majd reggel fél8ig visszaaludt altatás nélkül. Ehhez képest én negyed10 körül lefeküdtem, nem jött álom a szememre, csak valamikor éjfél után, kb 4-5 órát alhattam, majd a hajnali szopi után 5kor megint nem tudtam visszaaludni. Aztán így a napot végigcsinálni a babóval elég kemény, akkor meg azt érzem, tudnék aludni, de jönnek a teendők. Más is járt így? Mi segíthetne?
febr. 17. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Ösztön féléberség, készenlét.

Egyre többször fel fog ébredni, mert hamarosan jön a fogacskája.

febr. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1!

Ne keserítsd már el feleslegesen mindkét gyerekem pár hetes koruk óta átalussza az éjszakát, a fogzás sem hatotta meg őket

Nem minden gyereket érint rosszul

febr. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom mi segithet, de en is igy vagyok, pedig mar 10 honapos a kismano.

O alszik ejszaka nagyjabol, max egyszer kel, de en nagyon nehezen alszom el es alszom vissza, ha felebred.

Pedig fizikailag is lefaradok rendesen napkozben, en mar ugye egesz nap a gyereket “kergetem” es vigyazok, hogy meg ne olje magat 😅Meg csak maszik, de egy kis tornado mar most.

Plusz sportolok is heti haromszor.

Szoval passz :(

febr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Napközben meg leesik a fejem. Pedig elfáradok és álmos is vagyok, de nem bírok elaludni.
febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!