Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám folyton rosszkedvű,...

A babám folyton rosszkedvű, mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Ébredések után kb. 10 percig jó kedve van, utána semmi sem jó neki. Se ölben, se a játszószőnyegen. Semmivel nem tudom lekötni, csak nyafog szinte egész nap. Az ínyét kenem géllel, azt élvezi de egyébként folyamatos a panaszkodás. Fogalmam sincs mit rontottam el, olyan rosszul érzem magam hogy nem látom boldognak. Pedig mindent megtennék hogy jobb kedvű legyen. 6 hónapos
márc. 1. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ilyen?

[link]

márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igaz rá minden pont…köszi!
márc. 1. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért simán lehet akár az is hogy fogzik és szenved tőle, főleg ha eddig nem ilyen volt.Az enyémre is minden állítás igaz kb születésétől fogva, de ettől még nem volt nyafizás egész nap(ha megkapta az igényeinek megfelelő mennyiségű foglalkozást) csak akkor mikor jöttek a fogai.
márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nekem ilyen születésétől fogva a babám, csak akkor nem nyafizik, ha egész nap 30 mp-enként új programmal szórakoztatom, ami nyilván nem kivitelezhető hosszútávon. Amikor elkezdett mászni kicsit jobb lett, amikor elkezdett járni, sokkal jobb lett. Más gyerekekhez képest még mindig nehéz eset, de ezzel már együtt lehet élni. Most 2 éves.
márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogzik, unja hogy nem bír menni felfedezni, front van, fáj a hasa, nem bir kakilni...kb bármi lehet..ma nem tudom mi volt de semmi nem volt jó reggel 6 óta..ez van.
márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Unatkozo feleves. Ez is egy szakasz, keress ra. Elmulik.
márc. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!