Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír állandóan az 5...

Miért sír állandóan az 5 hetes babám ?

Figyelt kérdés
Megetetem,tisztaba rakom, le oltoztetem de sehogy nem nyugszik. Állandóan ölbe van mert ugye nyilván kell a kozelsegem neki de az elmúlt 2 napba brutális ha nem alszik akkor sír. Elaludni is nehezen alszik el és ha le rakom már ki is pattan a szeme. Tegnap aludt 6orat egyhuzamban úgy keltettem fel h egyen.
márc. 3. 15:55
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Anyatejes baba szépen gyarapszik tehát a tejem se gondolnám h kevés lenne neki .
márc. 3. 15:56
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Fáj a hasa.
márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne keltsd fel, ha nem muszaj. Koraszulott es/vagy sarga? Ha igen, oke, persze.

De amugy nem kell.

Most ezt igy tenyleg nagyon nehez lenne megmondani, hogy miert sir. Leggyakoribb persze a hasfajas, kaki gondok. De lehet tul van stimulalva. Megy tv, zene a hatterben?

márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Akkor másképp sír visitosan abba is szokott részünk lenni.
márc. 3. 16:01
 5/21 A kérdező kommentje:
Nekem a védőnő a 3ora közeli időpontot mondta h egyen. Nem koraszülött. Igen szokott menni a tv amin pelenkázas közbe meg is szokott akadni a szeme és van h zenét is hallgatók h ne legyek feszült ne vegye át. Vagy neki ez a feher zaj ami elméletileg nem bántja őket. De nem ordítva hallgatjuk csak rendes tevezos hangeron.
márc. 3. 16:04
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Miert kelted fel ?

Beteg ?

Ha nem beteg, nem koraszulott NEM kell felkelteni ! Olvass napi tudomanyt.

márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Plane 5 hetest …
márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talan kapcsold ki basszus. Egy 5 hetesnek iszonyatosan megterheli az idegrendszeret az allando zaj, a kepernyorol nem is beszelve. Nyilvan nem uvolteted, ki nez ugy tv-t? De az alapzaj is zavaro, bizony.
márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert 5 hetes. Éjszaka ne ébreszd fel enni, gondolom te sem örülnék, ha téged ezért felébresztenének. Nappal azért nem jó, ha annyit alszik egyszerre, mert utána meg éjszaka nem fog aludni
márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nah ezen tudjon eligazodni az ember valaki azt mondja h nyugodtan lehet tévézni baba melett mas meg h nem . 😄 de megprobalom h ugy hogy alakulnak a napjaink . Előre félek mi lesz még később ha már most ennyi hibát vétek. 😄
márc. 3. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!