Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyűgös állandóan a babám?

Miért nyűgös állandóan a babám?

Figyelt kérdés

2 hónapos a babám, kb. négy napja folyamatosan nyűgös. Eddig egy nyugis mosolybaba volt, etetés előtt kezdett el csak sírdogálni. Kezdetektől csak 10-20 percet alszik nappal etetések után, egyszerűen nem tudom többször, több időre altatni, mint akinek kipeckelték a szemeit. Szopizás után kitartóan sírdogál a következő evésig. Mintha fájna valamije. Eddig nem volt pocakfájós, most az lenne? Állandóan jönni-menni kell vele, rázni a fenekét. Ha leülök vele ordít, ha leteszem ordít. A mellemet nem fogadja el ilyenkor, így az kizárt, hogy éhes maradt. Kezdek nagyon kimerülni...

Mi lehet a gond?


2022. aug. 1. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg pukiztatni.

Nalam a jógás boldog baba póz valt be meg hogy a 2 lábát feltoltam a füle mellé, illetve az infacol.

2022. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 2 hónapos, 2 napja ő is nyűgös. Alapból mosolygós, elvan, ha leteszem, elnézelődik. Most 2 napja amint leteszem, már sír is. Pedig amúgy sosem szokott sírni, csak ha éhes.

Szerintem az időjárás lehet. Vagy szimplán ilyenje van most.

2022. aug. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem nem tart ki hosszan, mert ez így borzasztóan fárasztó.
2022. aug. 2. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!