Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem pisil a baba. Mi okból...

Nem pisil a baba. Mi okból lehet? 100% tápos. Nem pisilt még a mai nap és kaki se volt 2 napja. Jó kedve van, nem látok rajta semmit. Mi miatt nem pisilhetnek a babák?

Figyelt kérdés
Tudom, most meg kapom, hogy hívjam fel az orvost, vigyem be az ügyeletre, ne itt kérdezzem stb. Kérlek benneteket, aki tud válaszolni a konkrét kérdésre az írjon!

márc. 10. 09:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
62%
Honnan tudod, hogy egyáltalán nincs pisi a pelenkában, egy kevés sem?
márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem hívod fel az orvost,ha te is tudod,hogy ez a megoldás?Mi innen nem fogjuk tudni,hogy mi a baj.Akár életveszélyes állapot is lehet,leállhattak a veséi.Vagy lehet bármi más oka is.
márc. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem én azt a mai társadalmat (27 vagyok még mielőtt valaki azt mondja hogy öreg 🤣).

Ha a gyerekem nem pisil, nem kakal egyből az orvost hívom, ha kell egyik falu végéről viszem a másikra gyalog is akár. De ilyen fontos és sürgős kérdést feltenni itt? Lehet 1000 dolog a háttérben.

Vesekő, vese leállás, szívelegtelenseg, (tudom nehezen elképzelheteto hogy kapcsolódik hozzá, pedig kapcsolódik.) szóval vidd el a gyereket orvoshoz.

márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet?
márc. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Na végül pisilt?
márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagy lehet a baj, ha nem jelentkezik a Kérdező!

Remélem minden rendben Veletek!!! 🙏

márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

16! Üss a szadra, reméljuk semmi nagy baj, csak nincs ideje a kérdezőnek írni.

Viszont én is nagyon kíváncsi vagyok Hogy mi történt.

márc. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
51%
Bár nem a 16-os vagyok,de 17 te üsd inkább arcon magad,jó ég. :D De jó nagyot csattanjon.
márc. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
70%
Sose tudjuk meg, eltűnt a kérdező.
márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
27%
19-es: egy egyéves gyerek mellett nem várható el, hogy az anyja folyamatosan a GYK-n írogasson, föleg, ha valami gond van tényleg a picivel.
márc. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!