Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem pisil a baba. Mi okból...

Nem pisil a baba. Mi okból lehet? 100% tápos. Nem pisilt még a mai nap és kaki se volt 2 napja. Jó kedve van, nem látok rajta semmit. Mi miatt nem pisilhetnek a babák?

Figyelt kérdés
Tudom, most meg kapom, hogy hívjam fel az orvost, vigyem be az ügyeletre, ne itt kérdezzem stb. Kérlek benneteket, aki tud válaszolni a konkrét kérdésre az írjon!

márc. 10. 09:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
78%

20, azért tegnap fel tíztől csak van öt perce hamar kiírt egy kérdést.

Nekem is vannak gyerekeim, és aludni is szoktak.

Sokan aggódunk mi lehet a gyerekkel.

márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
20, honnan tudod, hogy 1 éves, én nem látom sehol írva, hogy egy éves a gyerek.
márc. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó 100%tápos,az biztos,hogy 1 év alatti.Sőt,inkább 6 hónap alatti.Ez nem annyira nehéz azért.
márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
75%

Erre én is rájöttem, viszont nem mindegy, hogy 8-9 hónapos, vagy mondjuk csak 1-2 hónapos

De nekem mindegy mondjuk.

márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
30%
21-es: attól, hogy a te gyereked tízkor alszik (habár picinél nem igazán van fixen ilyen), a legtöbb csecsemö nem ilyen. Másrészt ha a gyerek alszik, az anyjának nem az lesz az elsö, hogy a GYK-ra írjon, hanem elmegy fürödni, nyugodtan vacsorázni és megpróbál valamennyit aludni, mert hullafáradt!
márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
71%

25, persze, és rá sem néz a kérdésre amit kitett, hogy miért nem pisil a gyerek.

Elvégre is azért tette ki, hogy válaszokat kapjon.Nem?

Hagyjuk már a rizsát könyörgöm. Fontos volt az, hogy kitegye a kérdését, arra tudott időt szakítani, de arra már nem tud, hogy megnézze ki és mit válaszolt rá?

Ezt te se gondoltad komolyan ugye?

márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Azonnal orvoshoz fordulnék.Teljes képtelenség hogy egy baba ne pisiljen.Ha nem pisil akkor nem is eszik, vagy nagyon keveset eszik.. a kaka oké hogy nincs.
márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi újság ?minden oké?
márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
77%
Remélhetőleg időközben rendeződött és azért nem ír semmit. Magamból kiindulva állítom ezt. Volt nekem is ilyen és időközben rendeződött. Utána nem volt kedvem el olvasni a kommenteket mert általában 70%-a le hoz az életről. Remélem minden rendben.
márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!