Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát tudtok ajánlan...

Kisnita kérdése:

Milyen pelenkát tudtok ajánlani? Vagy van esetleg valami trükk/praktika ami bevált nektek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A kis fiam 15 hónapos, már többféle pelenkát kipróbáltunk, de éjjelre egyik sem jó, reggelre átázik és minden nap cserélnem kell az ágyneműt.

Mi a megoldás szerintetek?

Az egyik barátnőm azt mondta nekik is tiszta pisi lenne minden reggelre ha nem cserélne éjjel is pelenkát mert a kisfia többször felébred még éjjel és iszik is vagy hogy 3-4x felébred. Ő azt javasolta cseréljek éjjel pelust.

Nálunk az a helyzet, hogy mi éjjel úgy alszunk mint a bunda, 3 hetes korától végig alussza az éjszakákat a kis fiam és én ehhez hozzá vagyok szokva. Néha felébred éjjel ezt onnan veszem észre, hogy reggelre hiányzik az üvegéből, de mind ezt olyan csendesen teszi, hogy nem ébredek fel rá, pedig velem alszik egy ágyban. Azt nem szeretném ha éjjel fel kellene kelnem pelenkát cserélni, szerintem a gyerek felébredne rá.

Most Pampers 4+ pelust használunk, de ez is átázik reggelre, pedig közvetlen alvás előtt adom rá a tisztát.

Már arra is gondoltam, hogy veszek 20-30 db textil pelust és éjjelre kibélelem vele az eldobható pelenkát hátha így nem úsznánk a pisiben vagy vegyek inkább pelenka betétet?

Mit tanácsoltok?

Van még valaki ilyen helyzetben?


2010. okt. 25. 19:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom is minden éjszaka felkel inni legalább 4x.(általában éjjel is 2dl vizet megiszik) Igaz, ő még csak 9 hónapos de neki is iszonyatosan tele szokott lenni a pelusa. Nekünk 2 pelus vált be. Ebből még soha nem folyt ki semmi. Pedig van hogy 13órát is rajta van az esti lefekvéstől a reggeli ébredésig. Huggies super dry, és a Pampers Up&go. De a legjobb a Huggies. Próbáld ki, és egyáltalán nem irritálja a baba bőrét. A lányom elég érzékeny bőrű. Bnőm kisfia pedig ekcémás, a Huggies-on kívül semmit nem bír. Nekünk csak ez a tuti.
2010. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Bocsi, rosszul írtam a Pampers pelus nevét. Nem up&go, hanem Sleep&play.
2010. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!